ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Дарт Нихъл

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Дарт Нихъл   Съб 6 Яну - 12:33

Раса: Нагай

Цвят на косата: Черен

Оръжие: Светлинен бастун

Цвят на очите: Червен

Ера: Ера на Завета

Принадлежност: Новия Ситски Орден , Новата Галактическа Империя

Дарт Нихъл е бил един от членовете на Ситския Орден на Дарт Крейт през 130 СБЯ и след това. Като бивш Нагайски военен генерал той е бил в неизвестност в Непознатите Региони докато не е бил открит от Дарт Крейт и взет в Новия Ситски Орден. Като зарязал настрана неговите бивши амбиций Нихъл поел по пътищата на Ситовете и постепенно станал една от двете ръце на Дарт Крейт като таино носил волята на учителя си вътре и отвън ранковете на Ситовете.

През 130 СБЯ Нихъл повел атака заедно с колегите му ситове върху джедаиската академия на Осус. По време на клането Нихъл се бил с Уолф Сейзън и му отсякъл дясната ръка. Също така след като Дарт Нихъл бил победен от Кол Скайуокър той го убил в гръб като изстрелял светкавици. Той по-късно се присъединил към учителя си и двамата заедно отишли на Корусант , където Крейт станал новия Император на Империята.

На Дарт Нихъл му било наредено да помогне на Дарт Талон в убиването на Роян Фел и съюзниците му на Вендакса. Талон наредила на Нихъл да почака докато е време да погубят плячката им. Но ситовете били изненадани като видели Имперските Рицари да пристигат на Вендакса за да спасят Принцеса Марасая. Колкото и да му било неприятно той отново трябвало да се бие до смърт с учителя Уолф Сейзън.

Дарт Нихъл използвал светлинен бастун , който бил използван само от него и Зао , който бил учител джедай по време на Клонираните Воини.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Darth_Tector
Посветен
Посветен

Брой мнения : 22
Registration date : 28.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Дарт Нихъл   Сря 20 Авг - 13:44

Аааа, ето този много ме кефи! lol! Ама тази раса "нагай" - какви са? Освен това - "светлинен бастун" звучи убийствено! lol! За Нихл мога да добавя, че се бие срещу Кейд Скайуокър и в този сблъсък губи ръката си.След което Крейт заповядва да му бъде присъдена Уужан вонгска!

May the Force bow to your will
~Darth Tector
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Дарт Нихъл   Сря 27 Авг - 2:59

Нагаите са някаква раса, която живеела на ръба на галактиката. Там тихичко и кротко си воювали срещу съседите си, но явно са загубили и са били прогонени от родната си планета. След това навлизат към вътрешностите на галактиакта, опитват се да възобновят търговията с роби на Кашийк, но биват спряни от Хан, Ландо и Чуи. Губят тази битка и се съюзяват с Империята, благодарение на Лумия и заедно нападат Съюза на свободни планети (de facto Бунтовническия съюз :Р). Бият се, бият се, бият се, но по време на една от атаките си попадат на Тофите (въпросните извънземни, които първоначално ги изтаскват от дома им). Нагайската омраза и страх спрямо Тофите ги подтиква да се обединят с Империята и Съюза и заедно побеждават Тофите. По-късно, с мандалорианска помощ, Нагаите се завръщат на родната си планета и си я взимат обратно от Тофите. :- )

Иначе да, и мен Нихил ме кефи. Като визия, най-вече де, не мога да се сетя в комиксите да е свърщил нещо съществено :Д

Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Дарт Нихъл   Сря 27 Авг - 10:49

Мда , и на мен Нихъл ми е един от любимите Ситски Лордове от Новия Орден на Крeйт , особено ме изкефи онази част , където Крейт разказа на Кейд как в гнева си , Нихъл е избил цяло село само и само , за да се научи да го контролира Very Happy
Starkiller
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 227
Местожителство : Варна
Професия : Jedi Guardian
Любим цитат : Нека майка ти бъде с мен
Registration date : 25.12.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Дарт Нихъл   Нед 25 Дек - 13:30