ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

НОВ РАЗДЕЛ(предложение)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пло Куун
Administration
Administration

Male
Брой мнения : 1462
Местожителство : Някъде там...
Registration date : 10.08.2006

ПисанеЗаглавие: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:28

Моля админите да направят раздел "Архив" или нещо такова, където да се съхраняват стари, но важни теми.Такива свързани с новостите в форума и т.н.

Нещо като ВИП (д@4о знам, че мразиш тази дума) кошче.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:32

ХАХАХАХ Колко смешно звучи-ВИП кошче.Не е лошо като идея
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male
Брой мнения : 564
Местожителство : Dantooine
Професия : Jedi padawan of the republic!
Любим цитат : The light side is strong in me....
Registration date : 19.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:35

Да аз също одобрявам но само наи-съществените теми за форума да са!!
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:37

Абе куун не трябва ли да е в препоръки темата
Пло Куун
Administration
Administration

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:39

Предполагам, че ще се удобри и направо я пускам като новост.
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Местожителство : София
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:42

А защо да правим Архиви , всичко да си остане на местата където е . ( стига да не е като"Дарт Вейдър и вълшебното ВЦ" , важна тема не отива в коша . Може да отиде там някое предложение което не е одобрено или мякоя тема която е изчерпана ,но те пак са си за коша Wink

П.П. Дай да поспорим че ми стана интересно защо всички искате това ВИП Кошче ? Може би искате да си запазите така СПАМ постовете ? (изключвам Пло Куун защото той и 200 да загуби пак ще е първи )

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
Пло Куун
Administration
Administration

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:48

Например този раздел.Огледай "промени във форума" отгоре надолу..."нов ранк"..."нови ранкове"...."нов ранк".....Трябва малко да се грижим за вида на разделите.Например молбата ми за написване на нови теми е изчерпана тема, но не можа да ходи в кошчето, защото е началото на важни промени.Прибираме я в архив, зада не бърка новите членове на форума.Така и с други теми с остарели препоръки, дуели, предложения, които отдавна не са отваряни и само стоят за красота.Аз говоря за няколко теми, но важни(на които им е минало времето и само можем да ги гледаме и да си спомняме Very Happy ).Ето затова ни е "АРХИВ"
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

Брой мнения : 1003
Registration date : 01.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:50

Ъхъ... Пло си е напълно прав във случая.

А, Дачо, без майтап - има ли наистина някой, който си брои постовете?
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:58

Да дачо и бобо напълно съм съгласен с тях много е добра идеята просто няма смисъл както пло каза теми които не са четени от много време да стоят то вече няма интерес в тях да са в специалното ВИП кошче !
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 10:59

Пло Куун написа:
Например този раздел.Огледай "промени във форума" отгоре надолу..."нов ранк"..."нови ранкове"...."нов ранк".....Трябва малко да се грижим за вида на разделите.Например молбата ми за написване на нови теми е изчерпана тема, но не можа да ходи в кошчето, защото е началото на важни промени.Прибираме я в архив, зада не бърка новите членове на форума.Така и с други теми с остарели препоръки, дуели, предложения, които отдавна не са отваряни и само стоят за красота.Аз говоря за няколко теми, но важни(на които им е минало времето и само можем да ги гледаме и да си спомняме Very Happy ).Ето затова ни е "АРХИВ"
Съгласен съм , само ако ти отговаряш за Архива ! Ти прибирай теми във него и т.н. До 1-ви Фервруари ако ще слагаш нещо във архива от коша го слагай после отнова ще изтрия коша . Другото е че в Архива искам да останат само важните постове , не искам да се пазят СПАМ-ове дори във важни теми , затова ние с Фисто и другите мод-ове ще ти помагаме .

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
JarHeaD
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 282
Местожителство : Вкъщи
Registration date : 09.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:01

Цитат :
бобо
????? scratch Smile

Е то като няма вече интерес към темите те за какво да стоят Wink
Направо да си отивам в Кошчето,,, Идеята за Архива ми по харесва които му трябва нещо да си го потърси Smile
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

Брой мнения : 1003
Registration date : 01.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:03

Аз се казвам Бобо. Навсякъде, освен тука, ника ми е Бобо W. Просто тук се бутнах с едно старо никче от мирк, ако админовете им се разправят, да го сменят на Бобо W
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:06

Става дума за важни теми които са стари но са важни за развитието на форума и състоянието му
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:11

Чесно казано според мен няма нужда от ВИП кошче Smile защото той ако темата е изчерпана или вътре има спам ще си отиде в коша независимо дали в вип или не , то пак си е кош . А ако темата е толкова важна да си остане на мястото кадето е да не се мести в коша , точно както са правилата . Той правилата са важни но е заключена темата , това не значи че трябва да е в коша нали Very Happy

П.П бобо як ранг особено ме кефи дръжката Very Happy
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:14

Тук не си прав савсем не си прав това е моето мнение!
Обосновка !
!!!d@40!!!

И П.П. (съжелявам че ти използвам поста ) Куун кажи съгласен ли си или не , а и вземи отговори на Дарк Ангел
Пло Куун
Administration
Administration

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:30

d@40 написа:
Пло Куун написа:
Съгласен съм , само ако ти отговаряш за Архива ! Ти прибирай теми във него и т.н. До 1-ви Фервруари ако ще слагаш нещо във архива от коша го слагай после отнова ще изтрия коша . Другото е че в Архива искам да останат само важните постове , не искам да се пазят СПАМ-ове дори във важни теми , затова ние с Фисто и другите мод-ове ще ти помагаме .

ДАДЕНО

Дарк, дадох обоснование по-горе. И забога!Няма да е ВИП кошче а "АРХИВ".Просто така се изразих.И наистина ще е полезно за подретбата на темите в форума, защото сега си е истинска неразбория. Smile
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 11:35

Пло Куун написа:
d@40 написа:
Пло Куун написа:

ДАДЕНО

Дарк, дадох обоснование по-горе. И забога!Няма да е ВИП кошче а "АРХИВ".Просто така се изразих.И наистина ще е полезно за подретбата на темите в форума, защото сега си е истинска неразбория. Smile

Добре Smile А сега мисля че на темата и е време за архива , като по пътя е добре да я опаковаш ( заключиш ) Smile Айде това да ти е първия и дано архива да пожъне успех

Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   Пон 8 Яну - 14:09

Бре да му се незнае, значи всичко тука е локнато за обикновените потребители... само модове и админи пишат?! Както и да е - интересна идеика, но не искам да махате обикновения кош!
Вижте профила на потребителя http://bgforceguild.hit.bg
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: НОВ РАЗДЕЛ(предложение)   

НОВ РАЗДЕЛ(предложение)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1