ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Force
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 433
Местожителство : София
Професия : Джедай
Registration date : 12.12.2006

ПисанеЗаглавие: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 28 Мар - 7:37

Producer: EALA
Release Date: 27.03.2007
Системни изисквания: 1.8 GHz, 512 MB RAM, 128 MG Video nVidia 5500+, ATi 9200+

Command And Conquer @ EA
Tiberaian Future - Сайт посветен на TW

Добре дошъл оново, командире.

Годината е 2047, нощното мартенско небе е озарено от ядрена експлозия. Космическата стнация Филаделфия е унищожена Братството на Nod отново започва борбата си срещу GDI. Така започва Третата Тиберийска Война.

Информация за играта
Новата игра следваща оригиналната история на CnC ще използва най-новата врсия на SAGE енджина ползван в Generals, BFME, BFME II. Ще включва нова систем за частици и ново ниво на реализъм. И тя си поставя за цел да революционирира RTS жанра както направи оригиналното CnC през 1995. Над десетилетие по-късно милони фенове тръпнат в очакване излизането на CnC3.

Бляскаво завръщане правят любимите на поколения геймъри Мамут Танк и Орка Файтъра. Колко бляскаво беше да изкараш от War Factory-to Мамутчета и да разбиеш няколко обелиска (размчетахте се нали?)

Какво знаем 100%? Че се завръща класическата Conyard система позната ни от всички CnC игри без Generals /която носи само бредна и нищо повече/

ЕАLA включват нещо ревулюционно а именно изпозлват мото RTS as a Sport. Изчистен мултиплей, нови възможности за наблюдение на онлайн игрите. VoIP поддръжка и още други изненади.

RTS As A SPORT. Да изненадата от ЕА. Ще има безплатна версия на играта специално за гледане на мачове. Ще има много добър съпорт на VoIP, XBOX Live ще се включи във версията за Х360.

Забележително е завръщането на пълнометражните видеота в играта и развитието на разкаването на историята.

Познайте кой е отново тук?
Най-енигматичния образ в историята на гейминга. лидера на братсвото на Нод - Кейн. Образ силен и харизматичен, гейминг еквивалента на Дарт Вейдър.

Информацията достига до вас благодарение на дата.бг
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://emma-watson.net/
Luke Skywalker M
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 79
Професия : Мастър джедай
Registration date : 20.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Вто 3 Апр - 23:48

Много хубава игра.

Ето и още снимки на играта:

Вижте профила на потребителя
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 4 Апр - 1:15

Малееее ква графика... не се учудвам, че е 7 ГБ само инсталационните файлове. Представям си и като я запишеш колко ще ти вземе на харда! Smile

Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 4 Апр - 4:54

Само да спомена дочух че ще има 3 фракция,ако някой знае ще я каже ли?
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 4 Апр - 12:32

Третите са извънземни който искат тиберия играта ще е култува но няма да ми тръгнеее и съм много разочарован.
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 4 Апр - 13:08

играта яка ли е ?
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 10:08

DuGalle написа:
Третите са извънземни който искат тиберия играта ще е култува но няма да ми тръгнеее и съм много разочарован.
Не точно !
Скрин - смята се че това са извънземните пуснали тиберия на земята .
За не игралите предишните игри :
-Учени откриват че при реката Тибър в Италия има странен материял който се разраства и е радиоактивен .

-Преди години се е свормирала Глобалната Защитна Инициатива на Обединените Нации (GDI) те решават да раследват метала обаче...

-Изведнъж се появява Братство на НОД , водено от най-мистериозната личност Кейн .

- Започва първата тибериина война и тя за контрол над тиберия , който в момента е най-скъпото нещо и всяка от страните си поставя раззлични цели

а) Кейн и братството искат цялата планета да бъде от Тиберии и да използват парите за "Технологията на Мира"
б) GDI искат да премахнат тиберия

- През Втората тибериина война нещата се завързват , появяват се за пътрви път извънземните Скрин , също и КАБАЛ (зъл изкуствен интелект) създава своя армия от киборги ! Най-накрая GDI взимат надмощия като "убиват" (за трети път) Кейн и взривяват храма на НОД

- През Третата Тибериина Война (3-та игра за която е темата) Се разкриват потресаващи факти :
Оказва се,че Кейн е планирал взривяването на Храма,за да предизвика инвазията на извънземните (със които само подозирам ще сключи съюз),оказва се,че той отново оживява и още доста неща , но стига съм разкривал като например че Кейн може би е библейския Кейн (сина на Адам и Ева)

- Третата Война вече не е за контрол над тиберия а над сините зони , в които няма тиберии . Във началото се разбира че Кейн е жив и напада Филаделфия (космическа станция) където са събрани лидерите на ГДИ за да решат как да премахнат тиберия !

-Кампанията на Скрин е трудна , но не разкрива почти нищо .

- Освен трите фракции има и още две
а)Забравените - мутирали хора и при CnC3 като им заловиш базата можеш да ги правиш
б)Киборгите на КАБАЛ - коборги управлявани от изкуствения интелект КАБАЛ , който преди втората смърт на Кейн му беше дясната ръка !

-Освен това във поредицата Command and Conquer : Red Alert Кейн е съветника на Сталин

- Command and Conquer има три вселени
а) Red Alert - Айщайн прави машина на времето и се връща в миналото като убива Хитлер ,обаче вместо Хитлер Сталин решава да напада

б)Gerals - Ами тя няма нищо общо със другите части , но от ЕА обещават да направят накаква връзка . Иначе там имаме Терористи араби , Китай и САЩ ! Но нея не я бройте за игрална вселена

в)Тибериумните Войни - мисля че разказах достатъчно за нея

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 10:22

Играта е прототип на Ред Алерт която си е копие на К И К с цялата история за Айнщайн и така нататък. Може да се каже че Ред Алерт е нещо като олекотена версия на КиК.
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 10:26

А в C&C Renegate какъв е сюжета и с какво помага за разширението на вселената на Тибериумните Войни?
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 10:43

felix666 написа:
А в C&C Renegate какъв е сюжета и с какво помага за разширението на вселената на Тибериумните Войни?
Не съм я играл , но е през втората война

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 11:09

Хм в ренегат просто си войн оставен от лидерите ти в поредица от битки за спасяване на учени съботиране на НОД по всеки възможен начин няма преки препратки към глобалната история.

А каква е таз история за каин и сталин може ли по подробно да кажеш генерале?
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 15:29

DuGalle написа:
Хм в ренегат просто си войн оставен от лидерите ти в поредица от битки за спасяване на учени съботиране на НОД по всеки възможен начин няма преки препратки към глобалната история.

А каква е таз история за каин и сталин може ли по подробно да кажеш генерале?
Ами виж сега предлагам да започна историята от началото !
След края на Втората Световна Война всичко е разрушено настъпват кризи надига се желязната завеса и т.н. и Алберт Айнщайн изобретява машина на врмето и се връща във миналото и убива Хитлер . И всичко потръгва идеално , света се разбира идеално и във един момент Съветския Съюз атакува ! Между другите страни се сформира Съюз-а и битката е м/у Съюза и Съветите . Сталин е лидера на съветите и се оказва че неговият военен съветник е Кейн . През цялата огра се появява два пъти . Веднъж когато посъветва нещо Сталин и веднъж когато гледа как Надя убива Сталин и после той убива нея . Истината обаче още не е разкрита , но в Red Alert 3 се предполага всичко да се разкрие . Но сега е АБСОЛЮТНА МИСТЕРИЯ !
ето ги двете филмчета :
http://youtube.com/watch?v=KtI-eNJa2a8 - Това е след 3-та мисия на Съветите

http://youtube.com/watch?v=XHdgstg-7KY - Това е последното филмче на съветите , но е доста лошо качество

Във Ред Алърт 2 историята е различна и там го няма Кейн . Но засметка на това вече се използват какви ли не оръжия . Какво се е случило до сега : Съветския Съюз е паднал и е под контрол на Съюзниците ! Генерал Романов поемата Руската Автономна Република и е забранено на нея да се правят каквито и да е оръжия или войска ! Обаче плановете на Романов и неговата дясна ръка Юри са различни и те тайно правят огромна армия и нападат Съюзниците . Съюзниците тъйкато през години са се развивали сега са с много по-добри оръжия и т.н. но Съветите имат числове преимущество . В последствие Юри, съветника на Романов, прави своя армия под психически контрол и така най-накрая Съветите и Съюзниците се бият заедно срещу Юри , като най-накрая един динозавър му мачка двореца wink

DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Пон 9 Апр - 22:19

Хах мерси генерале само дето динозавъра не му мачка двореца а откраднатата машина на времето с която юри бяга но с малко екстра енергия отива на гости на флинстоун аз съм фен на РА2 но не можах да изтърпя единицата прекалено е стара иначе я имам даже със двата и екса.
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Вто 10 Апр - 2:24

DuGalle написа:
Хах мерси генерале само дето динозавъра не му мачка двореца а откраднатата машина на времето с която юри бяга но с малко екстра енергия отива на гости на флинстоун аз съм фен на РА2 но не можах да изтърпя единицата прекалено е стара иначе я имам даже със двата и екса.
Е да вярно че беше нещо такова , преди достаа време съм я играл .
А като ги имаш можеш ли някъде да я качиш 2-ката със Юриевото Отмъщение че ми се играе

DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Вто 10 Апр - 8:32

Генерале ми то ги има в арената там са всички игри от Тибериън Сън до Генералс:

http://arenabg.com//details.php?id=34540
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   Сря 11 Апр - 13:01

DuGalle написа:
Генерале ми то ги има в арената там са всички игри от Тибериън Сън до Генералс:

http://arenabg.com//details.php?id=34540
Да но няма сийдри Rolling Eyes иначе аз ги бях свалил , но си преисталирах ОС-та и повече не ми се сваляше Sad Сега го искам ама като няма сийдъри pale

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Command & Conquer 3: Tiberium Wars   

Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имуги