ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Fantastic Four

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male
Брой мнения : 564
Местожителство : Dantooine
Професия : Jedi padawan of the republic!
Любим цитат : The light side is strong in me....
Registration date : 19.12.2006

ПисанеЗаглавие: Fantastic Four   Сря 28 Мар - 11:47

Като един порядъчен фен на Marvel комиксите и все още пазещ детската наивност в себе си се запътих това лято към киносалона да гледам поредната екранизация на един от най-големите им франчайзи. Около час и половина и две пакетчета пуканки по-късно се изнесох тихомълком от киносалона, озъртайки се плахо да не ме засече някой познат. Да, знам, че е лято и просто е сезонът на леките напитки, филми и жени, но след ужасно зеленият и прост "Hulk", контрастиращ на изненадващо оригиналния и приятен "Spiderman", все пак се надявах този филм да е добър.

Запазил някаква надежда, с прибирането си удома инсталирах играта, носеща същото име. И ето първото ми впечатление - за да няма случайно незарибени хлапета, тя следва мотамо случващото се във филма. И явно заредени от режисьорското чекиджийско настроение, разработчиците са решили да направят всичко възможно заглавието да не надскочи лентата.

Първо, това е 3rd person action игра, или с други думи - наблюдавате задните части на един от семейството супер герои. Второ това е конзолен порт, или с други думи - графиката, управлението и камерата е имало как да бъдат на много по-добро ниво, но някой зверски го е домързяло да го направи. Трето, "The Incredibles" (и играта и филмът) са по-добрият продукт.

Срещу многото, но за сметкана това болезнено тъпи противници, ще размахате супер силите на един от четиримата фантастици. А те са гумени крайници за таткото, невидимост и силови полета за мамата ("Чиниите, мило, ще измиеш ли чиниите... а, къде изчезна?") и възможноста на син номер 1 да се превръща в жива факла, претопляйки чая за семейната закуска, например. Син номер 2, носещ зареденото с дълбок смисъл и философия име - Нещото, просто си е голям, тъп и удря лошо.

Фабулата, както вече споменах, следва плътно тази на филма и страхливо внимава да не излезе от неговите коловози. Геймплеят е забавен първите 20 минути и мъчителен през останалите 9 часа и 40 минути (нещо като микро брак, само обърнете минутите в месеци). И на всичкото отгоре босовете са дебилно лесни, с което играта се позиционира в таргет групата на малки деца до 14 години и приятелки, цъкнали случайно не на чат иконката, а на тази на играта. Дори фенщината не помага!
Информацията е взета от avtora.com
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Местожителство : София
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Сря 28 Мар - 12:04

ооооо рос Даи линк за играта плс толкова ми се играееееее
Force
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 433
Професия : Джедай
Registration date : 12.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Чет 29 Мар - 7:40

Играта е много добра аз лично съм я пробвал и ето ти линк за играта .....=> Fantastic Four
Вижте профила на потребителя http://emma-watson.net/
Luke Skywalker M
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 79
Професия : Мастър джедай
Registration date : 20.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Вто 3 Апр - 5:57

Играта е много добра.
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Вто 3 Апр - 6:41

Force написа:
Играта е много добра аз лично съм я пробвал и ето ти линк за играта .....=> Fantastic Four
oooooooooooooooooooooooooooo суперррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр си форсее скоро ще излезе и Ghost Rider Играта за комп браво форсе много ти благодариа
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Вто 3 Апр - 8:09

"В момента сайтът е пренатоварен , моля опитайте по късно" - е така като се случи направо откачам! Ама айде ще почакам и ще я дръпна после, защото и на мене много ми се доигра такава геймка! Wink Мерси!

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 227
Местожителство : Варна
Професия : Jedi Guardian
Любим цитат : Нека майка ти бъде с мен
Registration date : 25.12.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Four   Нед 25 Дек - 12:28

яка е
Вижте профила на потребителя http://vbox7.com