ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

За Федерацията(дискусия)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Местожителство : София
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 9:31

To aко помните се канонизирахме само за да влезнем в Федерацията ! Какво стана ?

Ако няма активност трябва да наберем ! Or we will die ! Oт доста време сме все едни и същи , рядко се появява нов потребител .

Ако трябва да се правят някакви планове , то те са да задържим потребителите, които имаме сега ,и лятната да си направим силна реклама !

Друго за сега не виждам . Започвам да разглеждам форума .

Фисто и Пло Куун колко често посещават форума ?

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 9:38

Преди ваканцията почти всеки ден бяха онлайн.Особенно пло.
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 9:57

да4о усети ли какво изръси-

"канонизирахме се" Така е Свети Дачо

стана двусмеслено. Разбра се

Та се га по темата.Да разбирам ли че отричаш от варианта скоро да влезем във федер. и затова не я числиш към плановете
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 10:13

Darth Sanguinis написа:
да4о усети ли какво изръси-

"канонизирахме се" Така е Свети Дачо

стана двусмеслено. Разбра се

Та се га по темата.Да разбирам ли че отричаш от варианта скоро да влезем във федер. и затова не я числиш към плановете
Аз го искам , но като гледам няма никакво развитие в момента и смятам че ще чакаме някаде до средата на Лятната ще започнем плановете

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 10:24

Аз чеох правилата за прием във федерацията.Лошото е че за да си член на федерацията трябва да си на платен хостинг.
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 10:49

Oоо в името на рогата на Марка Рагнос пак почнахте с тази Федерация какво е толкова хубавото че да влизаме там ??? Аз знам НИщо на квадрат само дето ще сме споменати в техните сайтове ако дори една трета от федератите са като Бобо W по добре меч да ме пререже на две от колкото да общувам с такива (опа то май вече ме бяха прерязали) по старите потребители помнят че бях основна опозиция по този въпрос и продължавам да съм на това мнение.

Апропо добре дошъл Генерал Гривъс надявам се да придобиеш нови мечове за колекцията ти. Сега си имаме джедай за ловене
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 10:56

Евалата ти праим d@4о че си пак тук,знам родителските срещи са гадна работа...
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
Darth Nihilus
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 422
Местожителство : Deep in the dark spirits...
Registration date : 26.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 11:46

Е, ако влезем във федерацията, от което не виждам смисъл, Бобо може да ние "похвалил" добре. Пък и за какво ти са такива като него.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 12:02

Време беше бре Razz Razz Razz Аз лично не виждам смисъл да влизаме, но пък в последствие може и да го направим lol! както се развият нещата.

Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 12:22

DuGalle радвам се че пак си тук Smile Здравейте и всички нови .

Сега за Федерацията
ДюГалл само да ти кажа че Бобо е уникат с неговия сарказъм . Но по прецизност и изрядност всички са еднакви Rolling Eyes

Защо трябва да влизаме ? Как защо ? Защото ни трябват потребители ИЛИ силна реклама ! Едно от двете задължително ни трябва иначе форума ще затъне. Ще го обсъдим с админите по-късно .

Да започваме лова на джедаи (спамери) Twisted Evil

DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 12:41

Аз не смятам че влизането в Федерацията ще ни осигури тези неща освен може би реклама но не и потребители те ще си пишат по тяхните форуми ситите в тяхния мечоносците в тяхния и така до последните участници в тази федерация(няма нищо хубаво в федерациите вижте търговската например)
Пло Куун
Administration
Administration

Male
Брой мнения : 1462
Местожителство : Някъде там...
Registration date : 10.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 14:06

О, нашия генерал се завърна.Време беше.
Да ти кажа форума си е както го остави можеби с изключението, че смених малко за разнообразие "декорите".Май имаше доста недоволство за това, но и то отмина.
За Бобо: Ако ви липсва нашия "Убер" ще го поканя на едно ...как го наричаше ....а престой на гости.
За Федерацията: Няма смисъл щом една виртуална среща на Академи(за която имаше много ентусиазъм в началото) не може да се състои.
За Заглавията излезли наскоро: Я ги назови да ги видя, че не съм видял нещо качествено тези месеци.(Но и малко се интересувам, защото основно сега релаксирам)
За Дискусиите: Да излезе нещо ново, че да го дискутираме. Лукас май ще се пенсионира преждевременно.
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 14:40

Пло Куун написа:
О, нашия генерал се завърна.Време беше.
Да ти кажа форума си е както го остави можеби с изключението, че смених малко за разнообразие "декорите".Май имаше доста недоволство за това, но и то отмина.
За Бобо: Ако ви липсва нашия "Убер" ще го поканя на едно ...как го наричаше ....а престой на гости.
За Федерацията: Няма смисъл щом една виртуална среща на Академи(за която имаше много ентусиазъм в началото) не може да се състои.
За Заглавията излезли наскоро: Я ги назови да ги видя, че не съм видял нещо качествено тези месеци.(Но и малко се интересувам, защото основно сега релаксирам)
За Дискусиите: Да излезе нещо ново, че да го дискутираме. Лукас май ще се пенсионира преждевременно.
Aми примерно ако харесваш екшъни то : S.T.A.L.K.E.R. : Shadow of Chernobyl (за Чернобил не съм сигурен че се пише така)
ако харешваш съзтезания с коли Test Drive Unlimited
ако харесваш РПГ-та като Diablo II то сега излезе експанжъна на Titan Quest : Immortal Throne .
Ако харесваш стратегии (и си CnC фен) то Command and Conquer 3: Тiberium Wars ! Въпреки , интересната кампания обаче в Скримиш и Мулти Пл. играта доскучава. А пък за да влезнеш в мулти пл. трябва да си играеш 5 часа. Създаване на "стая" от стаята към мястото където са играчите . Другите трябва да ти знаят ИП-то и пас-а към "стаята" и от там вече всички тряя цъкнат на готов съм и чаааак тогава влизаш . И ако си спомняш . когато играхме как понякога интернет връзката прекъсва за една стотна и така да стане и хайде всичко на ново . Направо.......
За това ако искаш стратегия играй Dawn of War и Company of Heroes Wink

Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Пон 9 Апр - 23:54

STALKER. Тази я знам. Играл съм я и съм я превъртал. Дето Зоната се разширява и ти се цепиш с другите сталкери гледайки да не попаднеш в някоя аномалия. Намираш и продаваш артефакти и си купуваш оръжие и екипировка като болче с бинт около него. Мяташ болта и ако бинтът стане черен или се разкъса от нищото не минаваш оттам или ставаш на кайма. Мрачна тежка и напрегната игра е сталкера. БТВ има мноооооо яка графика. Ама тази дето ти я каза май е втората. Аз съм играл 1.
ТЕСТ ДРАЙВ Е ВЕЛИКА ИГРА. Егати бруталното. В москва Ладата на ченгетата е по бърза от Чарджър. СМЯЯЯЯЯЯЯТААЙ. Не знаех че излезе и тази вече. Чакам я отдавна.

БТВ ае хора Федерацията как според вас е набрала потребители. И те са тръгнали от малък сайт като този и едва ли са "влезли" някъде. Просто правим много реклама и един ден минаваме на платено и ставаме големи. Какво трябва да подгъзуваме на някакви важни "сенатори" И какво значи да влезеш във федерацията. Ми значи да ти сложат банер и туй то.
Ми да не е федерацията единствения голям БГ сайт в който можем да сложим банер. Обърнете се и към други сайтове. ПС мания геймсуъркшоп. Един мой съученик му одобриха скалания сайт за тези двата. Опитайте и вие админи!
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 11:50

Начи напълно съм съгласен с Дугейл за такива като нем13 и също така и с Нихилъс щото аз мисля че не е необходимо да влизаме в тая фед. щото аре плз платен хостинг я да се *********************** Smile
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 11:51

Dart Vader написа:
Начи напълно съм съгласен с Дугейл за такива като нем13 и също така и с Нихилъс щото аз мисля че не е необходимо да влизаме в тая фед. щото аре плз платен хостинг я да се *********************** Smile

хаха за някои платен..за мен-безпланен Very Happy

башинката е приятел на един пич дет хоства Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 13:01

едно немога да разбера защо имате федерацията за нещо велико от там първо че имат по 300 абоната до 400 на ден (влизания) ,но бас залагам че са само едни и същи ако става дума TYXO броячите смятат на час ако влизаш на всеки час в сайта само от тебе ще имаш по 20 влизания да кажем ,а те са там пишат около 20 човека и хоп той станаха ... ако питате мен след като премините на платен хостинг правите една реклама в data.bg или някой от по големите сайтове на българия и да видите колко бързо ще се напълни (по големи имам предвид arenabg , zamunda ) е да вярно че е платено но пък си заслужава ето напрамер в сладура си има пак разумни цени ( до колкото се сещам за датата един голям банер беше 10 000 импресии за 1 ден беше около 2-6 лева ) такаче отивате на место и плащате и гледайто колко бързо ще се напълни или разменяте банери с по-големи сайтове както аз направих и за сега имам около 130 средно посещения на ден не казвам че е много или не се хваля ама мисля че е нормално за сега Smile такаче стягайте са и правете всичко възможно за популеаризирането на сайта все пак няма да ви дойдат потребители само ако пишим и никой не знае за BG force Smile + това трябва да се регистрирате в големи търсачки и прочие

П.П само немога да разбера защо толкова хвалите федерацията като на мен сайта им воабще не ми харесва (имам предвид дизайна) + това вие какво си мислите ? Че само вие печелите ли не даже за тях е по добре защото бас залагам че от тука има хора дето не знаят сайта на федерацията а сега ще видят и може да са по активни там от колкото тука + това тяхния сайт е на 2-3 години ако не и повече (малко се самнявам да е повече ) тука за 2-3 години знаете ли колко много неща ще се променят бас залагам че можете да станете по велик сайт от федерацията

П.П2 да не се убиждат приятелите от федерацията просто си изказвам мнението нямам нищо против сайта им ама има сайтове дето са с по 1000 посещения на ден и не се правят на толкова големи и разменят банери такаче тези изисквания дето са сложили федерацията нищо не значат
още нещо това за приятелите там дето трябвало да са на платен хостинг и прочие ае вижте тоя сайт :
http://imperia.formenos.com:8080/game1/
на платен хостинг ли е ? а вижте най доло на http://starwarsbg.org че имат тяхен банер сложен ...
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 15:43

Момчета, говорите без изобщо да имате представа за какво говорите.
До колкото виждам, заглавието горе е за завръщане, от какъв зор сте зачекнали "Федерация Междузвездни Войни - България"? И защо взимате ЕДИН човек за цяло общество (БобоЩ)? Защо си създавате мнение за света около вас от написаното или чутото някъде и някога?

Никой не ви е принуждавал да се включвате където и да било, никой не ви е давал ултиматуми, никой не ви е предлагал специални реклами или каквито и да било екстри и бонуси за присъеднияване, никоя от членките ни не получава или дава нищо различно от това, което получават или дават и останалите.
На всичко отгоре покана да сте видели? Прощавайте, но дори вашия администратор дума не е обелил към някой от екипа на Федерацията, вие вече го направихте свършен факт кандидатстването, пропускайки дори факта, че не всичко зависи от вашето желание или нежелание.

Моля ви, не се занимавайте с неща, които не познавате! Или ако имате желание да се занимавате, запознайте се първо с историята и настоящето ни, потърсете мен или някой друг от екипа на Основния форум на Федерацията и попитайте какво/как/кога/защо/къде и всичко останало, започващо с "к"...
Никой от нас няма да ви откаже помощ, разяснение или съдействие по какъвто и да е проблем.

ПП: DarkAnGeL, братле, правописа ти е като на третокласник. Извини ме за директната обида, но не може така Sad
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 22:00

Уважаеми Федерате бележката ти е правилна че не тук е мястото на тази дискусия но "кутията вече е отворена" .

Не мога да говоря от името на сайта но ще ти кажа какво мисля аз лично. Аз признавам и уважавам вашите постижения: имам и двата броя на списание "Холокрон " , редовно слушам вашето радио StarWarsBG(което апропо от известно време не работи) по лзвам понякога сървърър на Ар Хаив. Вие найстина сте най големият фен център по войните в българия вършите чудесна работа, но винаги има едно "Но" за мен феновете на сагата се делят на две части едните са Фанатиците(не влагам лош смисъл в тази дума) тук са такива групи като тези от Русия и Великобритания който се опитваха да направят Джедайството официална призната религия (в тази група включвам и вас) а другите са обикновени фенове и почитатели на магията на Лукас и другите автори (такива сме според мен в този форум).

Всяка държава се нуждае от "фанатизирана" общност от истински върли фенове на сагата но трябва да има и по умерени. В последно време разглеждах сайта ви и виждах че вие обсъждате тънкости на Канона и детайли който повечето от нас дори не са забелязали което е похвално но аз лично предпочитам цялостната картина не само Конона но и апокрифните творения(пример комиксите Star Wars Tales 1-20).
По време на моето отсъствие е бил създаден Легион 501 в който са участвали Бобо Аргентум и вероятно други тяхната задача е била да вкарат сайта в Канона по всички параграфи в резултат на което нашият Холокрона беше останал с по малко от 1/4 от информацията си която е била официална.

Та мисълта ми е ако мога да ползвам едно сравнение ако Федератите сте истинските верни силни джедай спазващи традициите и законите Ние тук сме Сиви джедай работиме за същите цели но с други средства и не следваме сляпо традициите.

А за самото започване на преговори за присъединяване към Федерацията тази дискусия е по стара от повечето настоящи потребители започната е преди моето изчезване затова няма направена истинска крачка вярно е че решението за приемане или дори започване на преговори е и ваше но е стечение на обстоятелствата Федерате че вие пишете и при нас и затова сте видели тази дискусия.

Аз лично смятам че можем да подържаме приятелски отношения между ФМВБГ и BG Force Guild но за присъеднияване и дума не трябва да става.
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 23:28

Подкрепям Ду. Иначе Аак за въпроса ти защо все по Бобо съдим-вероятно защото него ни пратихте. Да и аргентум беше тук но си тръгна по рано и остана Бобо а ако нещо е имало хубави страни но лош край човек помни лошото. В случая на "лошото" се явява Бобо който невероятно много дразнеше потребителите със сарказма си и да не говорим че отнесе голяма част от Холокрона.
Аргентум също триеше но доста по-умерено, а и попълваше особено за животните.
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Вто 10 Апр - 23:54

Кой ви е пратил Бобо? Ние? Аз? r_HIV?
Сериозно?
Той не е наша собственост, та да ви го пращаме и да му нареждаме да прави каквото и да било?
Федерацията НЕ СЛЕДИ този форум, следя го аз!!! И го следя защото е фен-форум по Сагата, защото съм намерил нещо, което ми е харесало и защото има какво да се види, също така защото има много недостатъци и проблеми, на които е хубаво да се обърне внимание, защото понякога ръсите глупости без да имате каквато и да било представа за думите си и т.н.

МНОГО ВАЖНО ПОЯСНЕНИЕ:
"Федерация Междузвездни Войни - България" не е общност от "истинските верни силни джедай", те са само една малка (но значима) част от всички членове - ето пак чета необмислени писания...

ПП: DuGalle, пропусна Австралия, там беше много нашумял този проблем. Ако идеш тук и прочетеш последната новина, която всъщност предполагам знаеш и си чувал, ще видиш какво имам предвид.
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 1:12

JediAAK е прав. Подкрепям го и тук ще трябва да се съглася с него, че въобще много грешите. Говорите за неща, които не разбирате. Федерацията та Федерацията... то става дума за d@40 ви почвате да дискутирате тая тема. Уж вие сте тея дето опорстват за спам, пък вие го причинявате.
Освен това Бобо не е някакъв неудошевен предмет за размяна. Той си избрал да дойде, направи го и ни помогна колкото можеше или поне колкото ние му дадохне. Всичките много му се зъбехте и не разбрах, защо?! Найстина някаде постъпваше грубо, но пък чак толкова да ви е на сърце да говорите против него не го разбрах. Аз го сложих тук като модератор. Вие уж трябва да уважавате решението на администратора, а ме обсипвахте с ЛСта относно Бобо.
JediAAK правилно ви каза за Федерацията. Много упорствате против нея, а всъщност нямате никакво основание. Освен, че става банално да говорим само за това, сега подхващате същия въпрос във всяка една тема.
Тея хора от Федерацията са на не знам си колко кусур години и много повече са се занимавали с каквото и да било от нас. Ние уж се правим, че разбираме повече от тях, а всъщност не можем да им стъпим на малкия пръст. Даже тук не става дума и за надмощие, а за някакво глупаво недоразумение, което надявам се с малко разум щр приключи в скоро време.

Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 2:45

Аз не мога да разбера какви са тези соъеръвнования между нас и Федерацията,има разлика между нас и тях,те се занимават с МВ от много повече време затова трябва да уважаваме мненията им и да слушаме техните съвети защото те сигурно са минали по този път и могат да ни помогнат в моногото наболели проблеми,а пък Бобо го приемете такъв какъвто е защото трябва да се уважава чуждото мниние.
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 2:55

Ми не знам аз останах с впечатление от самия Бобо че той е "пратен" тук да помага понеже Фисто иска да влизаме във Федерацията. Или по точно да4о искаше а Фисто се съгласи.
По старите фенове знаете че аз бях абсолютно положително настроен за това да влезем ама така и не се получи. Писна ми вече обаче всичко да почва и свършва с Федерацията. Месеци я обсъждаме тая пуста Федерация а нищо не се прави. Само говорим какво щяло можело и нямало да стане. И ТОВА С МЕСЕЦИ. Въртим едно и също. Затова ми писна вече и съм против влизането ни само защото такова скоро няма да има а стана наистина банално да се говори единствено. А относно Бобо в началото ние го приехме приятелски а той почна да ръси колко сме били просто невежи неуки и т н стана мод взе да трие и да се разпорежда. НЕДОПУСТИМО държание за един гост. Аак нищо против Федерацията, сайта си е супер но много против продължаването на това безкрайно мелене на едно и също.

ПРЕДЛАГАМ:
Млъкваме за Федерацията и когато можем да влезен тогава. Дотогава край на споровете и си караме напред като ще си се грижим да няма спам и простотии.

Темата се разделя на две.
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 3:25

Аз трябва да кажа че едно от проблемите е че името на сайта е много труден http://bgforce.frbb.net,ако например си търсиш нещо из гугъл няма да намериш сайта,ако го видиш да влезнеш да се заинтригуваш и т.н.,тва тук го няма,никъде също не съм виждал реклама на сайта.Платеният домейн е по-добре,не съм много запознат с домейните,така че тва което ще напиша сега може и да не е вярно:измисля се име което е и лесно и интересно,и се присъединеваме ако искате във Федерацията,някои хора вместо да пишат седят и разглеждат,пък ако искате може сайта да същият,може да си промени домейна,може да се присъединиме към Федерацията,това са предположения със своите плюсове и минуси.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   

За Федерацията(дискусия)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next