ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

За Федерацията(дискусия)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 5:00

Хм виждам че кръгът се затвори както и преди доста месеци. Това е порочен кръг след всичко изписано ще опитам да замлъкна по този въпрос. А за Бобо самият той се изтъквеше че е пратен от Федерацията за да "ни помага" и наблюдава а поведението му няма нужда от коментар.

Благодаря Федерате че изясни че не сме под официално наблюдение и найстина изпуснах Австралия (не я харесвам таз държава) Но не съм съгласен с това че сте малка част бих казал че сте най-значимата макар, че май малко се размиват нещата вие Федерате говорите за "Федерация Междузвездни Войни - България" за мен самото име говори за нещо голямо и обединено но от написаното излиза че съм се подвел аз мислех че вие сте шапката над Ордена на Мечоносците Българския орден на Сит и другите подобни с който сте във връзка.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 5:05

JediAAK съжелявам че ва съдя всички членове на федерацията под общ знаменател ,но аз имам представа от бобоW до колкото си спомням аргентум беше супер точен когато администраторите създадоха легиона при чистката той (аргентум ) си свърши работата и това беше за което сме благодарни ,но бобо до колкото си спомням искаше права (дадаха му ги ) и стана модератор ,но когато сметнахме че нямаме вече нужда от него и да се върне на мястото стария модератор дугала бобо се расърди и аз останах с впечатлението че той иска само права и затова съдя от него за федерацията ,но явно съм грешал (добре чи ) бях помислил ,че ако всички искате права като бобо какво става с нас ... имам предвид че ще сме повече модератори от колкото потребителите ... а това според мен не е редно
извинявам се на федерацията ,че я съдих така но такива ми бяха впечатленията сега виждам че има хора дето са коренно различни (JediAAK) Smile окей приемете мойте извинения

П.П само неможах да разбера защо JediAAK обвини за думите ми целия BG force а не мен защото аз не съм администратор и говорих от мойто име и мойте впечатления :? мисля тая тема да се приключи защото видяхме че не всички са като бобо (да той направи много за форума но мисля че го направи само за да има права :? )
ок ае мир Razz

П.П 2 за провописа : JediAAK няма страшно и преди са ми го казвали ,но на компютара пиша така ,защото мисалта ми тече доста бързо и немога да сваря да пиша и ако взема да слагам знаци и прочие ще напиша през ред нещата Embarassed иначе като пиша есета и прочие пиша почти без грешки Razz
Вижте профила на потребителя
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 6:19

Айде спрете.Пъро, далеч сме от влизане във федерацията.Второ, не се знае дали въобще ще влезем.Терето, това че бобо се представи като "наблюдате" и т.н. и даваше примери от федерацията все едно е от администраторския екип, не значи че ТОЙ е федерацията.Ако аз отида във техния форум и почна да говоря неща от името на бгфорса, никой няма да ги приеме насериозно че съм така да се каже пратеник нали?Наистина МВ, вече не е толкова актуална тема, още повече че сптряха вече да излизат интересни неща, но самата феедрация, като се изключи това че се изявяват като "пълни зубъри" на тема МВ, не е нищо лошо.Те са организирани (нещо което ако продължаваме така никога янма да постигнем).Да сме членове на федерацията, не значи да ни сложат един банер.Това означава че ще участваме във всички неща предприети от нея (поне това аз съм забелязал), тоест няма да сме получили милостта им, а ще сме равноправни като член (поне така се надявам).Учудва ме че фисто след толкова разговори не е говорил със вас за присъединяваме, защотот аз сериозно бях останал с впечатлението че всичко е готово, остава само бобо да ни "вкара в правия път".

Ем сори станах от компа за малко и си загубих мисълта.после като се сетя ще си довърша мнението Smile

А дарк, аз по същата причина говоря бързо Very Happy
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

Брой мнения : 1003
Registration date : 01.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 6:57

Всичко най-хубаво и на вас:V.

Гледам, не сте наспамили чак толкова:V. Поздравления.

Да изясня ситуация с моето изпращане тук:

С майстор Архив имахме един разговор относно вас като една от първите отделни организации, които проявяват желание да се включат към Федерацията. Това бе след като майстор Архив бе говорил с Кит Фисто.

Тогава стигнахме до заключението, че трябва да имаме някои изисквания, защото не може всеки, който се е регнал във форумер или фрбб.нет и си е събрал няколко човека да влиза като отделна организация.

Тогава аз огледах форума ви и установих, че той не отговаря почти на никое изискване и предложих, че може би е добре да поговоря с Фисто и да го посъветвам какво точно и как да оправи.

След разговор с Фисто той ме направи модератор с молбата да почистя форума.

Това е относно моето пращане тук.

Докато бях тук, изтрих около 3/5 от Холокрона. Да. Абсолютно целенасочено и преценено, но след като попитах Фисто дали мога да направя това. Първо затрих абсолютно безмислените теми, а после, след като го попитах още веднъж, затрих и тези с по едно-две изречения, и накрая оставих само наистина качествените или възможните за подобрение такива.

Всичко, което съм правил в този форум, е след първоначално внимателно съгласуване с администраторите. Аз само вършех работата.

В крайна сметка, ако вие влезете във Федерацията, тук нищо няма да се промени технически. Ще си останете във този форум, ще си бъдете сами, ако искате дори няма да ви се налага да общувате почти с никой от Федерацията. Но ще сте част от нея и ще можете, когато желаете, да се включвате в проектите и празненствата й.
Както го виждам аз, само хубави неща...

Единственото, което ви дели в момента от Федерацията, е същото, което ви делеше преди половин година:

1. Собствен, платен домейн и собствен форум
2. Чист и спретнат форум с допустимо ниво на спам.
3. Организация като такава - не просто форум, а организация с правилник, идеи и проект.
4. И последно - собствен проект, с който да влезете във Федерацията.

Това е всичко. Ай със здраве...

ПП: Не съдете за Федерацията по мен. Там са много по-големи сухари, особено ААК - вижте го, в името на Силата?Smile)))
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 7:14

Еми бобо мерси за разяснението.Сега ми става ясно че всъщтност фисто е изпуснал конците Smile.

Значи както го изреди бобо, е доста привлекателно Smile, въпреки че може и без да се влиза във федерацията, там ще е по добре, ако потръгнат нещата.

Фисто купи един домейн, и измисли какво ще е, ще ти направя всичко.Защотот както е тръгнало тоя форум за нищо няма да стане.

И П.П. Бобо, ААК, поне говори разбрано, не въвлича конфликти след себе си и не е досаден критикуващ всичко високомерен нахалник като теб Very Happy
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 7:39

Хм кълбото бавно се разплита май все пак ще се стигне до дъното на нещата
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 8:33

KOceTo написа:

И П.П. Бобо, ААК, поне говори разбрано, не въвлича конфликти след себе си и не е досаден критикуващ всичко високомерен нахалник като теб Very Happy

Да, ама (да ме извините за спама) е скучен!:V
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 8:53

Е са.Не може да си съвършен.
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 9:18

Хм скучен? не просто дипломатичен и възпитан
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 9:30

Айде айде сега.Нито се познавате нито нищо.Недей влиза в излишен спор.Да се покажем на ниво Smile
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 9:34

Че не го познавам това е сигурно но съдя по постовете му но няма значение прав си явяваш се гласът на разума няма да се заяждам обещавам
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 10:20

Все още нямате чувство за хумор, май. Е, то това или го имаш или не:V)-.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 10:31

Какви конци ви гонят бе?! Няма никаде "изпускане" на конци! Бобо правилно си го изчисти половината "Холокрон". Повечето от темите включваха само 5 реда. Какво очаквате?!

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 10:50

Хм казах си че няма да се меся ама "сърце юнашко не трае" тези въпросни теми бяха поне някой директен превод от най чистия източник официалния сайт на МВ никой от нас не е виновен че там няма написано достатъчно инфо
Пло Куун
Administration
Administration

Male
Брой мнения : 1462
Местожителство : Някъде там...
Registration date : 10.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 10:59

Фисто проблема беше, че не се спря до темите ами и почнаха едни безкрайни "с огромно чувство за хумор" поучения и уроци, кой как трябвало да говори и т.н. (И аз с чувство за хумор накрая прекратих това)За Федерацията нямам какво да кажа.Сами казахте, че е отдавна изчерпана тема.Ние се стараем доколкото е възможно и малко или много развиваме форума.

Направили сте една добра дискусия и с повечето мнения съм съгласен.Мисля, че започваме да говорим на едно по ...ами как да го определя...високо ниво от това, с което започна форума и очевидно бавно напредваме, а времето само ще покаже "кой бил прав, кой-не".Аз ви оставям, защото имам малко работа и се надявам разговора да протече така спокойно и до края.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Сря 11 Апр - 11:05

Ами вече мисля, че е излишно да говорим. Темата се заключва!

Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Чет 12 Апр - 1:39

Бобо да си арогантен не е равно на да си много оригинален. Сега ти съзнаваш че дразниш хората и го правиш целенасочено.

Доказателство:

"Аак е сухар."

Да това е хумористично но смисъла е горе долу същия.

Като не дразни хората значи е "сухар", не прави шоу или нещо от сорта.

Аз лично разбрах отдавна че във федерацията са свикнали с теб но ние не бяхме! Много по бързо щяхме да се оправим и да потръгнем и вече да сме доста по далеч ако ни съветваха хора като Аргентум а не бисерни перли на природата като теб.

БТВ Фисто вече ме нервиш с тоя тъп домейн. КАЗАХМЕ ти ще го платим но ти не та не и ти самия не го плащаш.
Имам пари от онлайн игри и са достатъчно за да платя домейна.
Ще те черпя!
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   Чет 12 Апр - 4:38

a аз и коцето може да оправим пхп сайта Smile ето пример за сайт с готов софтуер само дизайна трябва да си направим ,но той ще е лесна работа Smile
http://bgteens.info/home/news.php eто го сайта Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За Федерацията(дискусия)   

За Федерацията(дискусия)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2