ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 1:56

Не, че искам сам да го направя. Ако коцето знае как се прави нека го направи даже много ще съм му благодарен. А и Вихър много ми помогна и вече форума е готов - http://forum.forceguild.org Wink Обаче все още го превеждам на БГ език да знаете!

Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 4:28

яко става само това мога да кажа Very Happy ае фисто успех и нека силата бъде с теб ако има нещо за помагане пиши всички сме готови да ти помогнем всеки с каквото може Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 7:37

Фисто ще направя сайта или пне ще се постарая.Пиши ми на лс, какъв искаш да е.Доколкото разбрах, искате холокрона да е в сайта.Ако искаш мога да направя всеки потребител да качва със текстови форми информацията, а после тя да се извежда по категорий.Като новини.

И айде като намеря време ще ти направя един свестен скин за phpBB2-то, понеже не мисля че със Jedi Knight II, е добре.Може пък да сме първите във федерацията със собствен дизайн на форума Very Happy
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 7:39

Мислех да го сменя с Jedi Knights само, за да се различаваме, но пък и собствен дизайн върши работа. Първо направи сайта ако можеш след това форума lol!

Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 8:10

Добре.Надявам се не бързаш понеже компа ми е леко неработещ и ползвам този на майка ми, която не може да си представи че мога да направя сайт който не се потдържа от мойта машина и мисли че така ще и натоваря компа, та никакво прграмиране не ми е позволено Sad
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 11:30

Ама защо е на английски Question
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Нед 6 Май - 12:00

Защотот още не го е превел.Написано е.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пон 7 Май - 0:54

KOceTo написа:
Добре.Надявам се не бързаш понеже компа ми е леко неработещ и ползвам този на майка ми, която не може да си представи че мога да направя сайт който не се потдържа от мойта машина и мисли че така ще и натоваря компа, та никакво прграмиране не ми е позволено Sad

Няма проблем, когато можеш. То и не е толкова спешно, защото още превода не съм завършил, а и Вихър е извън София за няколко дена и няма кой да ми помогне.

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 11 Май - 9:33

Ъъъ, кога ще става местенето? И освен това темите от този форум ще се копират в новия или отново ще трябва на ръка да се мести всичко? Smile

Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 11 Май - 10:20

Ръка на ръка Neutral

Посветен
Посветен

Female
Брой мнения : 54
Местожителство : Корусант
Професия : рицар джедай
Любим цитат : "Винаги има по-голяма риба" - Куай-Гон Джин, Епизод І
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 9:12

О-о-о, по дяволите. Sad
Като намерих с Google този форум толкова се зарадвах "Активен форум извън Федерацията!!"... Ами не обичам Българския Джедайски Орден. Преди две години им бях във форума и не ми хареса. Ама никак. Нищо лично, има готини хоара вътре, но... Ами мисля си дали българските SW-фенове нямат право на алтернативен сайт и форум, които да не са към прословутата Федерация (отново повтарям, нищо лично). Ако ще да си го направим като Сепаратистска организация или Бунтовнически алианс, много ми хареса поста на DuGalle за аплодисментите и свободата, като го караме по starwars-ски, да продължаваме в тоя дух. Razz Разбирам, че за вас присъединяването към Федерацията е шанс за повече юзъри и техническа помощ, но се чудя нещо. Все пак има доста фенове, които не се кефят толкова на Федерацията и предпочитат да не влизат там, а и тамошните членове вече си имат форум, в който са активни и този дори и да го научат и да им стане интересен винаги ще е на втори план за тях. Освен това, от краткото ми пребиваване във форума ми се струва, че има достатъчно компютърно грамотни хора, които биха се справили с оформянето на един сайт и без помощ (мен с техниката не ме бива, затова пък на драго сърце ще продължа в Холокрона). А и си мисля, че самата направа на новия сайт ще привлече юзъри. Сега тук е форум без сайт и е нормално да няма голям наплив, то съм сигурна, че това би се променило.
Сигурно ви се струва нахално да давам толкова акъл като съм отскоро, затова моля да ме извините, ако съм ви издразнила, просто реших да си изкажа мнението, надявам се не нарушавам правилата. Smile Та, кандидат-сепаратисти от Федерацията? Razz

Последната промяна е направена от на Сря 30 Май - 9:19; мнението е било променяно общо 1 път
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 9:16

Със сигурност не нарушаваш никакви правила тук сме демокрация (поне за сега) и всеки има право да си изкаже мнението.
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 10:41

Подкрепям керази.Федерацията е хубаво нещо, но не смятам че има нужда да влизаме там.Не че ще ни пречи нещо, но просто не виждам голяма полза.

А собствен сайт, ще го има...когато се наканя.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 11:15

Ама ние няма да "влизаме" просто ставаме партньори. А пък да не мислите, че БГСит са към Федерацията?! Те са си отделни, просто са партньори, независимо, че Дарт Амидала е от Федерацията lol! се пак тя и ДаркЛорд са криейтъри на БГСит! Wink

Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 11:21

Ехееее цял форум чака един човек. Може да няма ползва ама и няма голяма вреда. Според мен и без да влизаме и със да влизаме все тая. Пак ше идват потребители! Може би като сме във федерацията ще са малко повече понеже там са по известни и ще можем чрез тях да пораснем малко тоест те са ни реклама. Но и без тях пак ще идват хора които както Керази каза не харесват толкова федерацията! Самия наплив от федерацията ще е доста малък ако не и никакъв. Ще има полза колкото да не умре съвсем форума и толкоз! Както са бг сит сега. И все пак по хубаво с малко ползва отколкото с нищо!
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 11:57

Ей, научете се вече да не говорите преди да те проверили истините, преди да сте се запознали с подробностите!!! А ако нямате желание да се научите сами, четейки, ми поне ПОПИТАЙТЕ! Винаги ще ви бъде обяснено в линкове, примери и думички!!!

Федерация означава сдружение на общности. Не е точен смисълът в буквален "превод", но за нас е именно това.
Всеки си членува някъде, Джедаи, Сити, Геймъри, Мечоносци, Ловци, Елфи (дори) и какво ли още не.
Това, че джедайския орден не му допадало на някого, не означава, че трябва да мрази цялото обещство, една малка част от което е този орден...

Ама омръзна ми да чета лъжи, недомислици и необосновани твърдения.

Не помня вече кой го каза първи по-горе, но беше много точно, Българската Федерация не е нищо повече от една думичка, обединяваща няколко различни общности и съсловия, почитатели с общ интерес към Сагата, но с коренно различни схващания за Силата и онова извън нея...

Последната промяна е направена от на Сря 30 Май - 12:09; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 12:06

Санг, нали това и аз казах.Че нищо не пречи, но пък няма да умрем, ако не влезем.

А джедайАкк, знаем, просто керази си каза мнението.
Керази
Посветен
Посветен

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 12:11

JediAAK, никъде не съм споменала думата "омраза", просто малко не ми допада и ми е малко странно всичко живо да се трупа на едно място. Не съм искала да засегна нито теб, нито Федерацията с думите си, просто оставам вярна на схващането, което си имам винаги, че алтернативата е хубаво нещо. Wink Извинявам се, ако съм прозвучала твърде остро, не това е била целта ми. Smile
JediAAK
Посветен
Посветен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 12:12

Аз нямам нищо против сит да мрази джедаите. По-нормално сред нас, феновете - няма и няма и да има!

Но нека тази омраза не се пренася над федерацията.
А с това момиче (ако не се лъжа) спорих доста и накрая не стигнахме до консенсус никакъв... не ме разбра какво целях с думите си.
Е, или е същата жена/момиче, или е още една ситка с подобно мнение.

ЕДИТ: Прочетох твоя пост, след като написах своя. Ето реакцията ми:
Много се радвам да има алтернативи. Никога не е лошо да има човек избор.

KOceTo, елементарното уважение изисква да не бъркаш имената/никовете на колегите в писмен вид поне!
Wink

Последната промяна е направена от на Сря 30 Май - 12:14; мнението е било променяно общо 1 път
Керази
Посветен
Посветен

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 12:14

За мен ли говориш? Защото нито съм ситка, нито си спомням някога да съм влизала в спор с теб?
JediAAK
Посветен
Посветен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Сря 30 Май - 12:17

Така е, моя е грешката. Просо думите ти много ми напомниха на една тайна особа, с която водих безсмислен спор по темата "мразя джедаите, значи мразя всички фенове в общността ни"
Загледах се чак сега в профила ти, там наистина пише "джедай". Ето нагледен пример какво става, когато човек говори неподготвен.
Извини ме за грешката.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 0:36

Не разбирам защо продължавате да спорите! Тоя конфликт вече би трябвало да е свършил. Успокойте се малко. Уж всички бяхте протива оффтопика, а сега си пълните без да спирате lol!

Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 1:01

АМи Фисто не е така! Докато всички не са убедени че това което правим не боли нещата не са наред! Като натикаш мръсните си дрехи под леглото не значи че си решил проблема или то е само временно! Тоест ако сега просто затвориш устите на онези които негодуват то то ще трая докато влезем! Стане ли пак ще има спорове. Затова всички сме готови пак и пак да обясняваме на онези които мислят че да влезеш във федерацията е нещо ужасно лошо, всичко във форума ще се промени и ние ще станем някви пълни изроди. Ами не няма да стане така. Нищо кой знае какво няма да се промени като станем "партньори" на Федерацията. Какво ше стане-ще се стабилизираме и ще приложим методи на по знаещи от нас хора. Тези методи не ни правят подражатели а само ни помагат. Самите методи не са даже измислени от българи сигурно! Така че нищо лошо няма да стане или ше се промени кой знае!
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Местожителство : София
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 1:45

Има ли нещо лошо България да е в добри отношения с Турция или с Гърция ? Или има ли нещо лошо две страни да си изпращат помощ ?

JediAAK го каза , това не е федерация в истинския смисъл на думата ! Това си е чист съюз . Вашия сепаратизъм е меко казано - глупав ! А това че някой възнамеряват да си основат собствен форум и там да приютът сепаратистите е меко казано - ИДИОТСКО ! Получих малоумната заплаха от един съфорумник ,че ще си направи собствен форум и ще покани всички , които не искат да са към Фед.-а .

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 5:01

Знаех си че всичко ще завърши така много неприятно беше добър форум за съжаление ще се получи обратния ефект вместо чрез обвързването с Федерацията да получим нови потребители ще загубим и сегашните! Да жевее Демокрацията!
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   

Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next