ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 9:39

Колко хора от Бг сит са си заминали във федерацията! дУГАЛЕ не си прав. И да имаме банер във федерацията и да нямаме какво! Мислиш че повечето хора не знаят за федерацията и ще научат за нея като се присъединим ли? И тогава хоп ще отидат там. Ми това е тъпо! Какво ще повлиае влизането ни във федерацията на потребители.

Дай ми ясни точки!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 10:03

Нямам предвид че нашите потребители ще отидат в федерацията.

Говоря образно Сангуинъс ако забележиш основно предимство и следствие от близки контакти с федерацията беше рекламата и се очакваше да се присъединят повече хора като научат чрез тях за нас (поне така мисля че говореше генерала)

а това което става сега това "сепаратистко движение" ще обезкърви съвсем форума почти всички който сега се подвизават тук са тук колкото да не се каже че няма живи потребители не искам да казвам конкретни имена за да не дескридитирам никой но много скоро нещата ще стигнат до края на всичко!
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 11:10

Краят е веч тук,чука на вратата какво е това сепаратистко движение то първо няма Република срещо която да се противопоставят,краят очаква някой от форума да му отвори ако изобщо има жив човек.А с платеният доемйн колко ще са? Сега пък колко сме?15 човека утре 10 и в платеният домейн 2,работата с всички форуми на всякъде е умряла още преди да се роди.А пък управляващите форума почти никакви няма,предпочитат да си затворят очите...
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 11:35

Оффф Боже вие за потребители ли си блъскате главите бе??? Глупости моля не говорете. Найстина признавам, че и те са много важен фактор, но моля не ставайте глупави. Ние влизаме там, за да сме част от обществото, тяхните дейностти и т.н. Освен това като някои отидат във Федерацията, други пък ще дойдат. Даже не става дума и за потребители, а за просто членство или така нареченото партньорство!

Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Местожителство : София
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 12:11

Цитат :
А пък управляващите форума почти никакви няма,предпочитат да си затворят очите...
Управляващите ги има ! И то всеки ден са тук. И за кой пореден път да казвам - Форума НЕ УМИРА . А никой от нас не си затваря очите за нищо . Но честно казано мисля следното -
Ние сме тези които гледаме статистиките и ние сме тези , които правят бъдещите планове . Щом сме избрани от Фисто ,явно има защо !
Не си блъскайте главите с глупави въпроси като фактите не ги знаете. Ровел сън се доста , както и другите админи . Изчакайте два месеца и ще видите какво ще се случи с форума Smile

Сепаратизмът няма да позволя да се разрастне , а ще го смачкам докато още е бълха !
Дайте ни два месеца ЮНИ и ЮЛИ , ако нещата не се подобрят , ще си призная , че сте прави , ще се извиня на всички и ако желаете бих си подал и оставка . За да е политически правилно Smile Изчакайте до 30 ЮЛИ , сигурен съм , че нещата ще се подобрат , тъйче въобще не се притеснявам , че може да се наложи да се извинявам Wink

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 12:16

Прочетете поне още по 3-4 пъти поста на Кит Фисто, след това хвърлете погледче и на последния мой пост (този - втората час) поне, най-вече на уточнението.
Само искам да цитирам една (може би неволна) глупост, която много ми се ще да не се повтаря:
Цитат :
като станем "партньори" на Федерацията
Хора, вие НЕ ставате партньори с Федерацията. Вие ставате партньори с членовете й. Вие ставате партньори с BJO, BSO, OSB!
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 12:41

Учителю Фисто категорично не съм съгласен с вас че потребителите не са важни според мен те са самата душа на един форум без тях той е празнаобвивка без съдържание.

Генерал Гривъс ако не умиране как бихте нарекли настоящето дередже на форума?
А вярно е че вие правите плановете но защо не спускате малко информация и на нас обикновенните редови членове.
А и понеже вие бяхте и сте най-върлият почитател и поддръжник на идеята за "партниорството" с федератите бихте ли изяснили каква точно ще е ползата от това партниорство?

Федерат ДжедиААК бихте ли могли специално за мен старият оглупял Сит да обясниш с прости кратки и ясни изрази какво е това "чудо" ФМВБ не се заяждам просто искам да разбера какво точно предствлява вашата организация.
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 13:06

DuGalle написа:
Учителю Фисто категорично не съм съгласен с вас че потребителите не са важни според мен те са самата душа на един форум без тях той е празнаобвивка без съдържание.

А вярно е че вие правите плановете но защо не спускате малко информация и на нас обикновенните редови членове.
А и понеже вие бяхте и сте най-върлият почитател и поддръжник на идеята за "партниорството" с федератите бихте ли изяснили каква точно ще е ползата от това партниорство?

Федерат ДжедиААК бихте ли могли специално за мен старият оглупял Сит да обясниш с прости кратки и ясни изрази какво е това "чудо" ФМВБ не се заяждам просто искам да разбера какво точно предствлява вашата организация.
Дугале много си прав аз мисля да си остана тук както виждам и керази иска Duel
JediAAK
Посветен
Посветен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 13:14

Обяснявам (отново):
Сдружение на няколко фенски общности и малки организации.
Обобщаваш термин за нашето общество от Сити, Джедаи и Непосветени в Силата/незаинтересувани от Силата.

Думичката "Федерация" в буквален превод не е точно това, за което НИЕ я ползваме. Под Федерация "Междузвездни Войни България" се разбира огромна група от хора с различна принадлежност в света на Сагата, но с общ интерес - самата Сага. Ние не сме просто форумчета и сайтове, ние сме огромна група приятели, които умират да си бъбрят за любимите филми, а понякога и за неща извън тях.

Федерацията не е политическо сдружение, а просто нарицателно за нашата общност (голяма общност, включваща в себе си няколко по-малки общности).

DuGalle, или се опитваш да ми звучиш иронично, или не си концентриран достатъчно, за да започнеш едно изречение с обръщение в Учтива форма и да го завършиш така, или пък просто не те е грижа какво пишеш.
Ако наистина искаш сериозно, дълго и по-обстойно обяснение, заповядай някой път на срещите, потърси ме в ICQ, Skype или mIRC... или просто прочети купчината статии в порталния ни сайт, които с Вихър и целия останал екип сме подготвили. Те са именно за такива като теб, които не ни познават, а имат желание (е, дано наистина да имаш желание, а не просто да се заяждаш. Ако ще се заяждаш, има много по-убедителни начини, но съм сигурен, че не е това целта ти).

Относно прословутата бройка фенове, която гониш толкова стремително:
И какво ще се случи ако форумът ви се разрасне? Ако има записани 7000, 10000 или повече потребители? Как ще ги задържиш? Дали ще можеш да ги поддържаш поне една нищожна частичка от тях активно?
Не ме разбирай погрешно, в случая ИЗОБЩО не си мисля, че аз сам мога да свърша това! СЪВСЕМ НЕ! Нужни са доста усилия и много амбиции, както и отговорен и сериозен екип от ПОЧИТАТЕЛИ НА САГАТА, не просто хора (момчета и момичета, мъже и жени).
Ако ти е за едната бройка, да взема да агитирам 100-200 човека, мм? Веднага ще запълним "празните" места и всички ще са доволни. И после? Накъде? Мм?

НЕ СХВАЩАЙ ПОСТА МИ КАТО НАПАДКА! НИТО КАТО ОБИДИ КЪМ КОНКРЕТНИ ЛИЦА!!!
Ако има нещо, с което не си съгласен, ти или който и да е друг, нека не продължаваме тук в тази тема, а? Да бъде или на ЛС, или на друго публично място, но специално предназначено за такъв спор (поне нова тема).

ShadowMan, дете шантаво...
Никой, АМА НИКОЙ не те кара да ходиш където и да било! Дори е по-добре, че си оставаш тук. Ти си член на ФорсГилд и като такъв си те знаят приятелите ти тук. Ти никъде няма да идеш, просто Форс Гилд ще иде някъде. А ако към това си имал или имаш претенции, не е тук вече мястото и времето.
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 13:26

Федерате това беше самоирония но поради правописна грешка се получи малък гаф с учтивата форма трябваше да е: "обясните с прости думи" а то се получи друго съжалявам за което.

Сега остава водачите на малкият ни орден да ми отговорят.
JediAAK
Посветен
Посветен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 13:32

Моля, спри да ме наричаш Федерат! Аз съм Джедай!
Ако не е проблем, ще се радвам или да смениш "титлата" ми, или изобщо да спреш да поставяш такава пред ника ми (който все пак не е "Джеди", а е "Jedi" или "Джедай")
Wink
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Чет 31 Май - 13:34

Бележката е взета под внимание Джедай и щом не ви е приятно няма да ползвам титлата по ваш адрес.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 1:11

Така е Дугал прав си, че са важни, но уточни "за един форум"! Аз не ти говоря за форума, аз ти говоря за организацията като цяло.
Освен това стига сте изкарвали нервите на ААК. Вижте колко подробно ви го е описал. Даже му свалям шапка, че е имал нервите да го направи. Прочетете го няколко пъти и стига сте писали глупости.

...При поява на още конфликти, дискусията ще се заключи...

Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 1:28

Хаха. Момент да уточним нещо. Бях казал "влизаме във федерацията" Поправиха ме на "ставаме партньори с федерацията" Взех си бележка след което повторно ме поправиха "ставаме партньри с членовете на федерацията" Ами много хубаво, прекрасно. Ние сега какви искаме да бъдем-членове на ФМВБ. Какво искаме да станем-част от тази обшност, на по-прост език да влезем в тази общност! А как се нарича тази общност-ФМВБ. Значи в крайна сметка искаме да влезем във ФМВБ. Аз много обичам игрите на думи особено когато ме поправят по 100 пъти и накрая пак се стига до моето твърдение! Не се заяждам за дерболии а както казах обичам да си играя с думите!
JediAAK
Посветен
Посветен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 11:56

Подозирам, че аз съм направил тази грешка с "играта на думи" и подвеждането. Не мога да си спомня кога, но със сигурност е било неволно. Извини ме ако наистина мои думи са те объркали. Или не съм се изказал правилно (най-вероятно е това), или ти не си ме разбрал какво съм искал да кажа.
Логика! Как ще станеш партньор с Федерацията?

И все пак ако мои думи някъде някога са те подвели, цитирай ми ги, ако обичаш, за да си ги припомня. Просто любопитство.
Колкото и да се напъвам, не мога да се сетя кога може да съм изтърсил глупост от такъв порядък. Ако съм казал точно това, което си цитирал, то е защото аз съм Джедай и приемам гилдията ти като евентуален бъдещ партньор на Ордена, в който членувам - BJO. Ето, сега го уточнявам, ако преди не съм се постарал достатъчно, за да ме разбереш.

Кит Фисто, не съм се уморил това да го повтарям и обяснявам вече повече от година откакто сме се събрали всички във една Федерация. Писал съм го по ИРС, Скайп, ICQ, обяснявал съм по срещи, телефони и какво ли още не. Вихър също се е скъсал да дава обяснения навсякъде и на всеки, това е не само задължение, но и призвание. Щом искаме да градим нещо, трябва старание, страст, желание и упоритост до болка (понякога).
Нямам против и на сън да го говоря, стига да има кой да разбира.

Darth Sanguinis, два пъти ти прочетох поста с "играта на думи", която си опитал, но все не ми се получава. Някак си си сглобил едно и също изречение с едни и същи думички в три различни словореда и накрая си решил, че едното води логично към второто, а то препраща към третото, от където би трябвало да извадиш някакъв твой си угоден извод...
В крайна сметка не схванах от кое не си доволен и от кое си?

Отново повтарям молбата си: в писмен вид използвайте не само инициалите ми, а целия ник JediAAK или Jedi_Knight_AAK. Благодаря!

Последната промяна е направена от на Пет 1 Юни - 12:10; мнението е било променяно общо 1 път
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 12:09

Цитат :
Нашето "дередже" се нарича начален стадий на ВЪЗРАЖДАНЕ !
Когато форума беше в своя величествен момент , с просто логика изчислих , че до няколко месеца форума ще почне лека по лека да умира . Е то така и стана , поради много фактори , между които , както учебни години , така и леко позанемаряване от наша страна, което всъщност лично за мен се дължи на външни фактори .
Така се стига до един хубав момент във който ние се намираме de facto с 10 +/- потребителя . Според план "Лято 2007" се предвижда силна рекламна кампания , както и членство в ФМВБ , което ще ни донесе потребители .
На нашата организация , ФМВБ ще помогне основно с потребители и добра реклама , а ние на тях (и на себе си всъщност) с мероприятия , сбирки , нови приятели и т.н.

Отговорих ли ви Адмирал Жерард ДюГалл ?

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 12:23

JediAAK написа:

Кит Фисто, не съм се уморил това да го повтарям и обяснявам вече повече от година откакто сме се събрали всички във една Федерация. Писал съм го по ИРС, Скайп, ICQ, обяснявал съм по срещи, телефони и какво ли още не. Вихър също се е скъсал да дава обяснения навсякъде и на всеки, това е не само задължение, но и призвание. Щом искаме да градим нещо, трябва старание, страст, желание и упоритост до болка (понякога).

Малиии много задължения имате бре... но така като гледам си струва Razz wink

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 14:12

Да много ви благодаря Генерал Гривъс сега и трите ми въпроса бяха отговорени от съответните хора вече мога спокойно да си затворя устата за известно време.

Апропо трогнат съм от познанието на пълното ми име Smile
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пет 1 Юни - 14:22

DuGalle написа:
Да много ви благодаря Генерал Гривъс сега и трите ми въпроса бяха отговорени от съответните хора вече мога спокойно да си затворя устата за известно време.

Апропо трогнат съм от познанието на пълното ми име Smile
Аз как да се трогна като ми казваш само едно от петте ми имена Razz
Qymaen Jai Sheelal Shakaar Grievous

Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Съб 2 Юни - 1:02

JediAAK не си ме разбрал и грешката за това е изцяло моя! Това за което говоря не се отнася само за теб. "Партньрството" го изръси Фисто (кой му го е налял в главата не знам ама Фисто го е разбрал грешно) Аз от нищо не съм недоволен. Разбрах напълно това което казваш и можех и да не пиша онзи си пост. Аз не съм нито тъп нито заядлив. Просто малко се подразних защото разчитаме на 100% точност на думите а си "играем на думи" в същото време.

Относно смисълът на думите ти-федерацията е съюз от БГ Стар Уорс Ордени. ТОЕСТ е съюз с името ФМВБ. Доколкото знам когато се говори за присъединяване към някакъв съюз се казва "Влизане в съюза. По мое мнение всички тези увъртяни и засукани постове за обяснения може да се обяснят с 1 изречение. В противен случай всеки като изпише по 5 абзаца със свое обяснение на ситуацията и се получава една голяма каша!
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 29
Местожителство : The Sith Temple
Любим цитат : Poweeeeer! Unlimiteeeeed poweeeer!!
Registration date : 03.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пон 25 Юни - 2:58

И така, колеги, минаха почти два месеца от началото на съвместната ни работа.Отчитам, че всичко започна в малко напрегнат период- края на учебната година, сесии, изпити за някой и т.н.Но да видим какво е свършено и какво остава.Е?
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пон 25 Юни - 3:48

Аз днес приключих ис последните си изпити-устните! Оформен съм и годината за мен свърши!

Вече съм на разположение!

Предлагам да се направи списък с това какво е свършено и какво остава да се направи! Аз лично още не съм наясно.
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пон 25 Юни - 5:43

Пфф хора, предполагам ще сте много разочаровани от бавната ми работа и от крайния продукт, но все пак не съм обещавал срокове, а пък и не съм уеб дизайнер все пак.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   Пон 25 Юни - 9:46

Мен ме оформиха по всичко, така че започвам по-бързо с последния файл на форума Smile

ПисанеЗаглавие: Re: Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ   

Нова Надежда ! ВСИЧКИ ЧЕТЕТЕ
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3