ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Карибски пирати: На края на светa

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Местожителство : София
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Пет 25 Май - 12:16

и аз туко що го гледах като цяло филма е супер но просто и на мен някои моменти не ми харесаха като този
поне да дават как убиват кракена а не на някъв остров го намират също така и на края нищо не разбрах там онази въртелешка ги помете и сички станаха отново хора а и Уил Търнър се съживи са кво е тва също така Джак не правеше смешки както в първата и втората част имаше някой хубави моменти но като цяло мн. неща разбрах за филма Тиа Далма е била любимата на Дейви Джоунс Very Happy филма беше супер

DARTH_PERFIDIUS: Пиши по-грамотно и използвай препинателни знаци!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 1:56

КАЗАХ ЛИ ТИ АЗ НА ТЕБЕ ЗА ТИА ДАЛМА!!!!!
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 29
Местожителство : The Sith Temple
Любим цитат : Poweeeeer! Unlimiteeeeed poweeeer!!
Registration date : 03.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 2:39

Филма отново беше на ниво, няма какво да си говорим.Джак беше страхотен, Барбоса също.Някой неща наистина не ги очаквах, като например това, че Тиа е богиня.Още преди година подозирах, че именно тя е любимата на Дейви, така че не се учудих.Шокира ме това, че Уил стана капитан на Холандеца.Забелязвате ли как всичко се повтаря - нов капитан, нова трагедия в любовта между двама влюбени (преди е било Тиа-Дейви, а сега е Елизабет-Уил), Перлата е отново в ръцете на Хектор, а Джак пак ще си плава с някакво корито, отново има някакъв мистериозен източник на безсмъртие и младост... SmileОтначало помислих, че някак си са спасили съкровището на Кортес от Острова на мъртвите, но може би е нещо друго.
Като заключение за момента бих казал следното.Явно повечето трети епизоди от поредиците се характеризират с много интриги и предателства.Както в Отмъщението на ситите, така и тук има доста заплетени моменти, както в МВ, така и в КП най-големия гений накрая остава чист и печели Wink
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 3:23

А пък на мен ми е интересно следното нещо: по време на последната битка защо по дяволите и другите пирати от Съвета не се биха? Това е повече от ясно, тъй като нито от едната страна (пиратите), нито от другата страна (Кралската армада) нямаше жертви!!!!
Вие как мислите - дали заради водовъртежа не се е състояла битка на друг фронт, или пък причината е някъде другаде?
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 6:15

DARTH_PERFIDIUS написа:
Филма отново беше на ниво, няма какво да си говорим.Джак беше страхотен, Барбоса също.Някой неща наистина не ги очаквах, като например това, че Тиа е богиня.Още преди година подозирах, че именно тя е любимата на Дейви, така че не се учудих.Шокира ме това, че Уил стана капитан на Холандеца.Забелязвате ли как всичко се повтаря - нов капитан, нова трагедия в любовта между двама влюбени (преди е било Тиа-Дейви, а сега е Елизабет-Уил), Перлата е отново в ръцете на Хектор, а Джак пак ще си плава с някакво корито, отново има някакъв мистериозен източник на безсмъртие и младост... SmileОтначало помислих, че някак си са спасили съкровището на Кортес от Острова на мъртвите, но може би е нещо друго.
Перлата не е в ръцете на Хектор а на Капитан Барбоса, Джак никога не е плавал с корито. Уил мисля че не е капитана на The Flying Dutchman и да ти кажа нищо не се повтаря просто 4-тата част ако има ще е нещо като първата Clapping
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 6:39

А на бг кога ще излезе?
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 6:59

излезе хубаво качество само суб. чакам
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 7:06

Майко Шадоу. Не било на Хектор било на барбоса!!!!!

Ти не си Shadow ти си Man!!!!!!

Хектор Барбоса е името на пирата!!!!!
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 8:26

ShadowMan написа:
DARTH_PERFIDIUS написа:
Перлата не е в ръцете на Хектор а на Капитан Барбоса, Джак никога не е плавал с корито. Уил мисля че не е капитана на The Flying Dutchman и да ти кажа нищо не се повтаря просто 4-тата част ако има ще е нещо като първата Clapping

Ти тоя филм гледал ли си го изобщо?Защото оставам с впечатлението, че не си.Както каза вече Darth Sanguinis, името е Хектор Барбоса, ако си гледал внимателно Джак точно така се обръща към него във филма.Под 'корито' имам предвид малка лодка, която пред кораб от величината на Перлата си е направо корито.Освен това, точно на такава лодка виждаме за първи път Капитан Джак Спароу в първия филм.И кой става капитан на Холандеца след като Дейви Джоунс умира?Или според теб той не умира?!Интересно чие сърце оставя Уил на Елизабет тогава...И ти изобщо тълкуваш много дословно нещата.Нямам предвид, че всичко се копира или ще се копира едно към едно, а това, че Джак отново загуби Перлата и отново двама влюбени остават разделени.
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 12:43

a ве джак му вика така а името му е Барбоса а и да ти кажа Уил не става капитан на Холандеца беше капитан за малко а капитана на холандеца ще е Бащата на Спароу така мисля или Бъщата на Уил другото което е ако си гледал там тиа далма каза на Дейви Джоунс че ще му даде сърцето си да се върне отново като човек макар и че го убиха могат да го върнат както върната спароу Davy Jones Locker нещо такова казваха при мен няма суб
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 12:58

Ахахаххахах! Shadowman, къртиш, човече, къртиш!

А филма не беше лош. Обаче в началото много го изби на мюзикъл. А и имаше емо хлапе, което се депресира и се самоуби с обесване, ура! Но е най-тъпия от трите филма. Първия си остава най-добрия.

DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 14:42

ShadowMan написа:
a ве джак му вика така а името му е Барбоса а и да ти кажа Уил не става капитан на Холандеца беше капитан за малко а капитана на холандеца ще е Бащата на Спароу така мисля или Бъщата на Уил другото което е ако си гледал там тиа далма каза на Дейви Джоунс че ще му даде сърцето си да се върне отново като човек макар и че го убиха могат да го върнат както върната спароу Davy Jones Locker нещо такова казваха при мен няма суб

Стига се излага, бе момче! Слушай малко какво ти се говори и най-добре гледай филма още веднъж най-малко.Героят се казва Хектор Барбоса и това си е официална информация! Все едно да отричаш, че Кеноби не се казва Оби Уан!Относно Холандеца - ясно се казва, че който убие капитана на кораба застава на неговото място, а това го направи Джак с ръката на Уил, защото иначе той щеше да умре от пробождането.Откъде го измисли това, че Бил Каиша ще стане капитан?Защото Уил му каза да поеме кораба ли?Освен това, няма да могат да бърнат Дейви по начина, по който върнаха Джак, защото Джак не беше мъртъв, той беше жив, а Дейви Джоунс го убиха.
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 15:20

убърках бе тва най-накрая не го видях кадето тоя си остави сърцето а и да ти кажа нещо Дейви Джоунс може да се върне ако не се лъжа Тиа Далма му каза че ще му даде сърцето си и ще се съберът но честно казано 4-тата част ще бъде нещо като първата ако не се лъжа
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Съб 26 Май - 18:44

Read Read Read
/offtopic
Майко мила!
ShadowMan, братле, няма да е лошо мама и тате да те научат на малко правопис (поне малко). Няколко пъти екипа тук ти прави забележки за пунктуация и граматика. Все пак си част от този екип, спри да ги посрамваш...
/offtopic
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Нед 27 Май - 7:39

Lino Walker написа:
А пък на мен ми е интересно следното нещо: по време на последната битка защо по дяволите и другите пирати от Съвета не се биха? Това е повече от ясно, тъй като нито от едната страна (пиратите), нито от другата страна (Кралската армада) нямаше жертви!!!!
Вие как мислите - дали заради водовъртежа не се е състояла битка на друг фронт, или пък причината е някъде другаде?

А, тъкмо и аз щях да питам това!!! Lino Walker, защо ми крадеш идеите??!! Другия път така яко ще те напсувам....

Та, както и да е - прочетохте ли цитирания пост и ще изкажете ли мнението си? Или просто ще продължите да "поучавате" ShadowMan?
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Нед 27 Май - 8:41

По скоро второто ХАХАХАХАХАХА.

"Все едно да отричаш, че Кеноби не се казва Оби Уан!"

Перф получи се двусмлислица.

Както и да е. Получи се солидна доза СПАМ която скоро ще се затрие
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Нед 27 Май - 14:38

Lino Walker написа:

Да ти кажа, аз не съм сигурен дали е 'повече от ясно'.Ти защо така мислиш?През цялото време даваха битката между Перлата и Холандеца, а ние не знам с точност колко са били корабите на нашите (нашите са пиратите Smile) и на Бекет.Дали през това време не е имало битка?Не е изключено обаче да са чакали да видят какво ще стане във водовъртежа, даже това е по-вероятно.Може да са чакали, защото Бекет и Спароу имаха сделка, а после Бекет реши да я наруши, но....дойде Холандеца и нещата меко казано се стекоха зле за него.
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Пон 28 Май - 7:47

Много ме изкефи как Бекет умря! Обаче според мен, плужекът нямаше шанс да оцелее!!!
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Пон 28 Май - 13:05

утре трябва да го гледам

много искам да видя как пуква дейви и как уил става новия Very Happy
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Пон 4 Юни - 14:25

Страшно глупав филм според мен,голяма измислица...
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Пон 4 Юни - 14:40

За Карибски пирати: на края на света давам 5 се пак си е добър филм но Спайдър-Мен ме искефи повече

По простата причина че Уил става капитан на Летящия холандец това е супер тъпо и са какво Уил ли ще бъде бесмъртен ?
2:Тази Елизабет не трябваше да става кралица но Джак имаше сделка с Бекет

3:Да ви кажа честно но то само Джони Деп и Дейви Джоунс направиха 3-тата част те правиха шоуто но като цяло филма си е за 5 нищо че Джери е направил малко тъпотий
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Вто 5 Юни - 4:38

Е то се очакваше, че Дейви ще умре, и все някой трябва да го наследи.Който убие капитана, застава на негово място.Да, сега Уил е капитан и е безсмъртен, поне докато някой не 'stab the heart' Wink Какво шоу пък направи Дейви, това не разбирам.Той беше марионетката там.Шоуто го направиха Спароу и Барбоса.Не случайно се казва, че Барбоса е главно действащо лице във филма.
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Вто 5 Юни - 10:00

Мен много ме изкефи когато Джак и Хектор си ги мериха (биноклите) Smile
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Вто 5 Юни - 10:50

Барбоса ми е любимия герой. Представата ми за пират винаги е била такава какъвто е образа на Барбоса. Изкрейзаък маняк който не се страхува от почти нищо и винаги прави каквто е решил без да мисли за последствията. Също е подъл мошенник, говори яко и има хубаво чувство за хумор!
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   Вто 5 Юни - 11:23

DARTH_PERFIDIUS написа:
Е то се очакваше, че Дейви ще умре, и все някой трябва да го наследи.Който убие капитана, застава на негово място.Да, сега Уил е капитан и е безсмъртен, поне докато някой не 'stab the heart' Wink Какво шоу пък направи Дейви, това не разбирам.Той беше марионетката там.Шоуто го направиха Спароу и Барбоса.Не случайно се казва, че Барбоса е главно действащо лице във филма.
Да но на Уил хич не му отива да бъде бесмъртен ама хич а за Барбоса той си е направо шантав evil Clapping Wink
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Карибски пирати: На края на светa   

Карибски пирати: На края на светa
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next