ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

ВЪЗХОДА НА ЛОРД ВЕЙДЪР

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: ВЪЗХОДА НА ЛОРД ВЕЙДЪР   Пон 7 Май - 14:09

Част 3:

ВЪЗХОДА НА ЛОРД ВЕЙДЪР ПРЕЗ НАЧАЛНИТЕ ГОДИНИ НА ИМПЕРИЯТА

Преди 18 години аз станах ученик на един от най-великите сити живяли някога.Той беше известен като Император Палпатин а сега всички го наричаха с истинското му ситско име-Дарт Сидиъс , Тъмния Лорд на ситите.Онази вече много далечна година бе много мрачна за мен и всъщо така и за Републиката. Тогава се създаде Галактическата Империя и свободата умря също така тогава бе и краят на джедаите. Тогава беше въведена започед 66 , което означваше , че всеки джедай трябваше да бъде преследван и убит. Тази заповед даде началото на Втората велика Джедайска Чистка. И до момента заповедта на Сидиъс тежи като огромно бреме на плещите ми , защото на мен бе възложена задачата да унищожа останалото от Ордена не само на мен и на мойте щурмоваци , но аз трябваше да търся и уцелели учители като например бившия ми-Оби-Уан Кеноби. Оттук сега започва историята , която ще ви разкажа:

ПРЕСЛЕДВАНЕТО НА ТЪМНАТА ЖЕНА (АННЯ КЮРО)

Бяха изминали 18 години от създаването на Империята , Галактиката беше почти освободена от джедаите. Малко бяха останали живи но Императора бе получил сведения от Мара Джейд , че някаква учителка джедай се бе скрила на Копригин 5. Бях готов да тръгна но само чаках потвърждение , че координатите са верни , и че онази джедайка се бе скрила точно на Копригин 5. След малко Мара се появи с окончателната информация.
-Координатите са верни Вейдър.
-Много добре Мара.Готова ли е совалката ми ?
-Да,отдавна.
-Добре.
За момента усетих , че тя изпитваше някаква вътрешна омраза към мен затова само я погледнах набързо и се отправих към совалката. След малко вече бяхме в атмосферата на Корусант.
-Пилот бъди готов за скок в хипер пространството.
-Да,сър.
След малко излязохме и се бяхме приземили вече на повърхността на Копригин 5. Когато излязох наистина почуствах някакво присъствие в Силата. Когато тръгнах да изследвам околността около нас се появи изневиделица една възрастна жена.
-Коя си ти ?-Попитах аз.
-Няма значение коя съм аз а каква съм.
-Ти си Ання Кюро нали ?
-Точно така Вейдър.
-Така наречената Тъмна Жена ?
-Точно така. Аз съм учител джедай.
-Хахаххаха ти си нищо Кюро вече не си силна. Мощта отдавна те е напуснала.
-Присмивай се колкото искаш Вейдър. Не можеш да ме победиш. Не и тук.
-Ще видим Кюро.
След малко аз извадих светлиния меч и тръгнах да я нападна но тя бе по-подвижна и направи тройно салто като се присегна с Силата и се приземи точно зад мен. Наложи се бързо да се обърна за да парирам удара и , но тя обаче само повдигна меча ми нагоре и после се опита да удари отдолу.За щастие аз се присегнах с Силата и парирах и този удар след това посегнах към главата и , но тя се наведе и се наложи да я прескоча , за да не ми отреже краката. Когато тя тръгна към мен аз опитах да я забвя като започнах да я душа чрез Силата , но тя бе бутна с нея и аз пропаднах от една скала надолу към една падина.Докато падах успях да направя необходимото движение , за да се приземя на караката си. След това Кюро гледаше подбедоносно , но забелязах учудването и , когато се присегнах с Силата и успях да излза от падината. Ання Кюро установих че упражняваше форма 4-Атару върху мен , но изглежда не можеше да се пребори с моето Джем-Со. Накрая аз я бутнах чрез Силата и пак с нейна помощ съборих едно дърво върху Кюро. След това аз я раних смъртоносно и тя издъхна. Тъкмо се отправях към совалката , когато се пояеи нейния призрак от Силата. Тя ми каза това:
-Дарт Вейдър , Повелителю на Ситите знай това , че в теб още съществува добрината на Анакин Скайуокър , но знай всъщо , така че аз съзрях бъдещето , в което ти ще бъдеш обърнат към Светлата Страна от своят син.
Гневът започна да бошува в мен и затова аз изкрещях:
-МАХАЙ СЕ КЮРО!
Аз се опитах да я съсече с меча , но тя изчезна , както се бе появила.
Затова , когато аз пристигнах при совалката бавно осмислях думите на Кюро и наредих на пилота да ме откара на Корусант , където можех преспокойно да разкажа на моя господар какво се бе случило на Копригин 5.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

ВЪЗХОДА НА ЛОРД ВЕЙДЪР
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1