ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Сбогом!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Сбогом!   Нед 10 Юни - 11:06

Днес за втори път се сливам с Силата но този път е завинаги няма да се завръщам повече.

Този път си тръгвам не поради временно омръзване на всичко това което става в форума а поради това че не успях да постигна това което си бях поставил за цел.Аз се бях превърнал в Сепаратист още при края на първото ми присъствие тук.Но сега тук вече бях си поставил точна цел да не допускам този форума да не попада под тираничната монополистична власт на ФМВБ.Но аз подцених техният "Паси" оказа се че нямам досаттъчно сила и воля да се боря с всичко което беше готово да се изправи срещу мен.За съжаление в форумната студена война аз загубих и следователно няма какво да правя тук повече.В момента в който е завършен сайте и новият форум вие ще станете редовни членове на Федерация Междузвездни Войни България.А аз там нямам какво да правя.

Надявах се да успея да събудя хората тук да се осъзнаят и да видят че е по добре да сме независими а не да ни се поставят външни условия.Но уви аз се провалих на всяко нещо което откривах федератите и най вече федерато-любците успяваха да се справят и да ми затварят устата периодично.

Постиганх поне едно най-накрая имаше малко гласност и разяснения но само това дори последното което открих най-големият крах на федератите поради това че съм човек на честа и държа на своята дума не можах да го извадя наяве за да видите истинските им намерения.

Някой ден ще разберете че е било грешка да се подчините на Федерацията и че сте били подведени и заблудени но ще е късно.Надявам се мечтите ви и надеждите да не бъдат натрошени прекалено грубо.

Аз категорично отказвам да работя под федератска власт!Вече предадох правата си на модератор и няма какво да ме обвързва с този форум.Вече мойте врагове могат да спят спокойно аз повече няма да им мътя водата в езерцето.Но помнете моето предупреждение ще дойде момента в който вие ще съжалите че сте се преклонили и ще бъде късно!

Специално благодаря на човека който ме призова обратно в форума преди малко повече от месец ако не беше той нямаше да видя как този хубав форум се покварява и разпада.

Сбогом и Нека Силата Бъде с Вас.

Да живее демокрацията!

Lord Darth Moul(DuGalle)

p.s. До края на тази вечер ще проверявам тази тема за да видя последният ход на враговете ми след това никога вече няма да вляза тук!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 11:09

Сбогом приятелю...
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 11:23

А бе, ти си на 19 нали? Редно ли е да пишеш такива глупости?
"Но аз подцених техният "Паси"" - Паси?!?
"форумната студена война"

Не, няма. Отказвам да те оборвам с логика и мисъл, просто защото явно си някакво тъпо и комплексирано дете . . . Виж се, по-дяволите, какви шибани глупости пишеш! Ей богу, смятах те за един от малкото свестни юзъри тук, а к'во се оказа . . .

Сбогом, и ако си такова комплексарче, по-добре никога не се връщай . . .

Мери си приказките! Приеми това като заплаха! Вместо да поучаваш другите вземи ти се научи как се изразява интелигентно несъгласие! Определено не с псувни, ругатни и такъв просташки език! Мислех те за нещо повече от поредния български простак, Дади! И все още смятам че не си нито тъп нито прост! А защо го полазваш непрекъснато?!
:Darth Sanguinis:

А защо се разпсувах? Защото постъпката на Дугал е, и никой от вас не може да отрече, крайно детинска и малоумна. Аз сме смятам за интелигентен пич, но подобни изяви ме изкарват извън нерви. Знаеш ли колко пъти си едитвам едно мнение, преди да го постна? Знаеш ли колко пъти си едитнах това мнение? Сам виждаш, почнах нормално, щях да си се обоснова съвсем нормално. Но при такова . . . "изказване" на Дугал как де не се изнервя? Нагледал съм се на толкова . . . "не умни" хора, че вече ми е писнало. Писнало ми е да гледам подобни неща, писнало ми е,разбираш ли?

Искате интелигентно? Добре, ще ви дам интелигентно!

DuGalle, много се вживяваш. Виж, какво сме ние? НЯкаква секта? Парламентарна група? Не бе, ние сме просто фенове. Всички ние - БДО, БГсит, мечоносците и тези от нас, които се подвизаваме само в общия форум на Федерацията. Фенове, разбираш ли? Не искаме да ви превзимаме, не искаме да контролираме вашия форум и да ви пращаме да робувате в Южна Африка. Не бе, човек, ние сме просто нормални фенове на един филм, които сме се събрали заедно, за да го обсъждаме. Запознал съм се с толкова много интелигентни хора в бивсшия форум на БДО, че не е истина. А ти ги описваш като долни конспиратори.

Какво ти е направила Федерацията на теб? Виж, знаеш ли защо се ядосвам? Защото ти обиждаш хора, които аз искрено оважавам. Хора, които са се скъсали от работа, за да направят един прекрасен български фен сайт и фен клуб на Междузвездни Войни. И идваш ти и ги заклеймяваш като някакви . . . и аз не знам какви. Дълбоко оскърбен съм от мнението ти, то наистина много ме ядосва. Да не говорим, че ВИЕ искахте да влезете във Федерацията, а не ние! Честно казано аз дори бих се противопоставил на влизането ви. Просто мнението ми за повечето от вас не е хубаво. Но всички сме фенове на Междузвездни Войни! Всички, независимо поведение, държание, интелект и т.н. Всички обичаме тези филми, всички уважаваме делото на Лукас. И затова не бих казал нищо против вас, против влизането ви във Федерацията. Защото сте фенове, като мен.

Разбери, човече, много се вживяваш. И имаш много високо мнение за себе си. Твоите "врагове"? Хм, аз пък си мисля, че никой от Федерацията не те познава. А хората от този форум, поне според мен, дълбоко те уважават и не биха били твои "врагове".

Последната промяна е направена от на Нед 10 Юни - 12:38; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://www.bezsmarten.free.bg
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Местожителство : София
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 11:28

А бе ей не приказвай глупости оставаш тук! и никъде няма да мърдаш Дъгале тая работа каде я мислиш ти няма да стане стоиш тука до последно та кво стане стане

Не си тръгвай поне да видим как ще върви новия форум и т.н (така нататака) са без тебе кво ще правим айде остани моляте поне до завършака на новия форум

Едит: А бе дади ти четеш ли той е дал инфо за себе си в Лична Интерепретация или кво беше дори е дал снимка а и ще ми обясниш ли какво е това ей Богу ?
Вижте профила на потребителя
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 11:48

DuGalle, беше ми много приятно, докато беше тук.
Чесно казано, съм напълно против влизането ни във ФМВБ. Не ми се обяснява защо.

Напиша ли и дума повече, Dadi ще... нека просто кажем че не е нужно да изпълваме тази тема с безмислени спорове...

Сбогом, но не завинаги, DuGalle.
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 12:34

Сорка ду.Аз съм на твоето мнение.Довършвам новия сайт, понеже съм обещал и заминавам и аз.
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male
Брой мнения : 564
Местожителство : Dantooine
Професия : Jedi padawan of the republic!
Любим цитат : The light side is strong in me....
Registration date : 19.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 13:02

Ду страшно много ще ми липсваш все пак трудно се намират пичове като теб Sad
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 14:19

Това са финалните ми думи! За всекиго понещо!

поред на номерата:

1. Dadi - твоето мнение не ме засяга не съм имал преки конфликти с теб но твоя пост показва само две неща невежество по отношение на ставащото в форума и лиспа на каквото и да било самоуважение изразяващо се в просташки псувни, а и найстина ми падна в очите та ти си бил федерат а аз съм бил достатъчно сляп за да не го забележа поредната ми грешка която ще осмислям!

2.Darth Sanguinis - не си хаби нервите с федерати няма смисъл!

3.ShadowMan - съжалявам написъл съм защо няма полза да остана аз водих скрита война в форума с един от основните им "проводници" тук и загубих с сепаратизма с свършено дано тези който бяха с мен вътре да не постардат след моето напускане.Трогнат съм че ме молиш да остана но за съжаление нямам нито желанието нито нервите да уважа тази твоя молба. Не се занимавай с Dadi безмислено е!

4.Lino Walker - и на мен. Но е завинаги този път няма да се върна!

5.KOceTo - ти се справяш добре в ТС не си изоставяй работата още по малко заради мен

6.Ros` - благодаря ти и повечето от вас ще ми липсват но за съжаление такъв е живота!

Сега обръщение към представители на ФМВБ не съдете за този форум по мен те са добри хора и верни фенове не ги съдете заради мен така както и те не ви осъдиха заради БобоW.

Това беше сбогом на всички надявам се да не ме запомняте само с лошо!Аз просто правех това което смятах за правилно!

п.с. Не пишете нищо повече защото няма да го прочета а най-вероятно накрая ако пишете тук ще се стигне до поредния скандал.
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 14:32

Самозаблудата на едно дете. ААК ти обясни какво е Федерацията, ти обаче никъде не виждам да си дал обеснение защо не ни харесваш.

Аргумент-контрааргумент. Да опитаме така . . .

"твоя пост показва само две неща невежество по отношение на ставащото в форума" - какво става във форума? Преди Бобо и Аргентум да дойдат знаеш ли каква ужасяваща кочина беше тук? Помниш ли? Стар член си, но явно не ти е направило впечатление. Вероятно това ти е първия форум, вероятно на повечето от вас това е първия форум, който някога сте посещавали. Но аз . . . аз съм минал през немалко от най-големите български форуми. За пръв път се присъединих към такова онлайн общество през далечната 2004, форума на ПиСи Мания. Когато беше едно хубаво място, изпълнено с интелигентни хора. Защо ли въоще го пиша това? А, да, защото помня какво е да пишеш в хубав форум. Помня какво е всеки ден да се завързват хубави дискусии, да се поевяват нормални и интересни теми. Когато попаднах на вас . . . бях ужасен. С погнуса започнах да пиша тук, просто защото имаше толкова много изписани глупости, толкова много спам и безсмислени мнения.

Дойдоха Бобо и Аргентум. Честно казано, не мисля, че си общувал обстойно с нито един от двамата. Говорете каквото си искате, но те двамата направиха толкова много за този форум, а вие . . . вие дори и едно благодаря не казахте. После аз съм бил "типичен български простак". Добре.

" лиспа на каквото и да било самоуважение изразяващо се в просташки псувни" - самоуважение имам. Достатъчно, при това. Нямам уважение към хора като теб, които се взимат супер насериозно, които ръсят някакви глупости, които обиждат мен и хора, които уважавам.

"а и найстина ми падна в очите та ти си бил федерат а аз съм бил достатъчно сляп за да не го забележа" - хаха, видя ли! Успях, пробих всичките ти защити, оскверних те, промих ти мозъка. Ей богу, да съм ти направил нещо за тези месец-два, през които сме общували? Да съм те изял? Хмм, майче не . . .

"не си хаби нервите с федерати няма смисъл!" - искрено би ме зарадвало, ако или на скайп (dadi_l337), или на е-мейл (jedi_dadi@abv.bg) ми обясниш какво ти е направила Федерацията. Досега само безпочвени нападки виждам . . .

И като за финал - наистина твърде много се вживаш. Твъре, твърде много . . . Имаш се за някакъв борец за свобода, за боец срещу тиранията и освободител от чуждо иго. На такова психическо състояние му викат "шизофрения", не знам дали ти е известно . . .

Argentum
Майстор Джедай
Майстор Джедай

Male
Брой мнения : 175
Местожителство : Uppsala, Sweden
Registration date : 04.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 15:31

Хм... май пак си позанемарих наблюдателстването... някой ще ме осветли ли с две изречения какво се случва, освен че много хора тук четат усилено "Карлсон, който живее на покрива" (Ако не стане моето, аз няма да играя...)?

Май никой не е успял да изясни, че с влизането ви във Федерацията нищо толкова особено няма да се промени, освен че ще имате поле за изява в много по-голям мащаб. Доколкото си спомням, проектът на гилдията се състои в изграждането на обстоен холокрон, т.е. пазители на българското познание за войните.

Отделните организации-членки си остават отделни организации.. всички си имат независими правила, срещи, прояви, дискусии... общото между всичките май е само добрият тон.

Както и да е, не се опитвам да задържам никого. Основно правило на интернет-общуването е бързото съзряване на участниците в него... поне тези, с които аз общувам. Всеки е свободен сам да взима решенията за себе си. Ама... не е ли малко прибързано да осъждате цялата Федерация преди да сте се запознали с хората, които членуват в нея?

Присъствали ли сте на ситски дуел на интелекта? На схватка на мечоносците? На джедайска дискусия? Дори на смесен запой... все има какво да научите от членовете на Федерацията. Поне малко не сте ли любопитни?
Вижте профила на потребителя http://bioramblings.blogspot.com
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Нед 10 Юни - 23:27

пфф quiter Wink

шейм он дуг! шейм он дуг!

не виждам къв ти е проблема с федерацията, Груев Very Happy не знам що те написах така
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 0:46

Хммм Дугал найстина и на мен ми беше приятно но не мога да ви разбера повечето. Всичките казвате, че е огромна грешка да влизаме във федерацията. А какво да направим а? Айде кажете ми ако имате по-добра идея. Отделно от това, какъв е смисъла кой остава и кой не. Тук никой не се задържа на сила. Ако трябва и сам ще остана в тоя форум, но ще влеза във федерацията помнете ми думата. Трябва да имате малко амбиция и търпение. Вие се дразните за това влизане само, защото някой си от ФМВБ ви изкарал ядът. Еми и така да е, да не би цялата федерация да лежи на гърба му. В нея има толкова много хора с, който можете да общувате. Срещи се състоят ето и празненства, карнавали, годишнини. Еми сега няма как да ви го наблъскам в главите, това си е вашо мнение. Много ще ми липсвате Коце и Дугал, обаче според мен да си тръгвате за тея глупости.... мммм то това е глупост Smile .

Пак ви казвам, който иска да си отива. Не го карам на сила да седи тук. Не ви гоня, даже ми беше много приятно, но не ви и задържам. И сам да си остана пак ще влеза във федерацията. Пък ако по-натам няма да ме допуснат или просто нещо се обърка поне ще си имам собствен платен сайт и форум и даже ще мога сам да си го оправям по какъвто начин искам. Както и да го погледнеш се съм на + Smile .

Найстина се надявам това да са последните дискусии за федерацията и кой си отива и кой седи. Примирете се с тоя въпрос и дискутирайте нещо, което ви вълнува като Оби-Уан Кеноби например lol!

Айде по живо, по здраво wink

Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 3:11

Аз измислих 3 неща ето ги и тях Smile
1: Да се примирим че влизаме в Федерацията
2: Да се омитаме сички Very Happy сри Кит Wink
a 3-тото може да е глупаво

Оф Шадоу арв млъкни ако нямаш како да кажеш!
Керази
Посветен
Посветен

Female
Брой мнения : 54
Местожителство : Корусант
Професия : рицар джедай
Любим цитат : "Винаги има по-голяма риба" - Куай-Гон Джин, Епизод І
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 3:13

ДюГалл, ще ми липсваш. Sad Ти си единствения човек, с когото си пиша от форума, друг така и не ми писа по никакъв случай (освен ААК с един линк, за който му благодаря). Кофти ми е, че се получи така. Sad
Предлагам наистина да оставим спора настрана, каквото било било, нека си пишем Холокрона и да се подготяваме да си направим мегаяк сайт. Wink
Едит: ШадоуМен, то май наистина трябва да се примирим. Sad А и на мен не ми се иска, харесваше ми идеята за сайт извън тях, но явно хората искат и оттук нататък няма как. А за омитането - не знам, тук ми харесва.

п.п. Да занете, че аз се омитам отвсякъде за известно време, просто защото нямам компютър, майка ми го зарази жестоко. Sad Така че докато не го оправим няма да влизам. Sad
Force
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 433
Професия : Джедай
Registration date : 12.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 5:06

Сбогом Ду! Ще ми липсваШ!
Вижте профила на потребителя http://emma-watson.net/
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 5:26

Ду не правя нищо заради теб споко Very Happy, просто този форум загина, каквото и да се казва.Темите в холокрона които добави керази не се обсъждат, дискусийте са само в лафчето, а и те са плитки.

Като стана дума за влизане във федерацията аз взех и се регистрирах там.Там също не се дискутира чак толкова все по МВ, но е такъв живец, какъвто тук никога не е имало.

Направете нещо интересно, иначе язък за тези патри които си дал за хостинга и домейна.
Spawn
Посветен
Посветен

Брой мнения : 44
Registration date : 03.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 6:13

May the force be with you, my friend !
Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male
Брой мнения : 564
Местожителство : Dantooine
Професия : Jedi padawan of the republic!
Любим цитат : The light side is strong in me....
Registration date : 19.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 10:05

Офф за съжаление КОЦЕТО е прав...
Много наистина много жалко че доживях да видя как този форум се разпада малко по-малко. Потребители едва има...Да,наситина Керази съживи малко но уви една птичка не прави пролет..
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 11:39

Пичове, вие сте си виновни, бе. Седите тука и чакате някой да ви оправи. Пишете теми, правете дискусии.

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 11:56

Хмм, нямам нищо против да правя дискусий, но няма за какво.Темата е стар уарс.Освен да коментирам как укитата не умират от жега с тоя кожух и дали на вейди ще му стане нещо ако направи лайтнинг и подобни, няма какво друго.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 11:57

Ами значи ето тази идея на мен ми допада... да не говорим само за стар уорс, но предимно за него lol!

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:01

Ми, да, има си раздели за извън Междузвездни Войни. Но майче и там не се пише много-много?

Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:04

Еми то има 50 форуми за секви глупости... аз затва направих на 1 тема

Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:06

Айде пак оспамихте! Добре че съм аз!

АКо ви омръзне МВ елате в моя сайт да говорим за яхти, кораби и КП!!!!!!
ЛОЛ Гаден съм!

Деля темата!
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:09

Недей да делваш темата.Нещотот което най-мразя на света е да ме прекъсват когато се изказвам и да ме карат да млъквам.Сигурно на ду също няма да му е приятно.Вместо да се дават тъпи мнения, защот просто не го изслушате?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   

Сбогом!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next