ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Сбогом!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:11

Може би защото се нацупи и си тръгна? Хмм, не надали е това причината. Meditate on this, I will!

Сангуинис, хич не сме оспамили темата. Тя самата тема си е малко офтопик така или иначе. Дугал принцепно е дал тема за спор - какво не му е наред във форума. И ето, обесняваме си какво не му е наред и търсим решение, нали?

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:27

Санг, къв беше смисъла да делиш темата.Абсолютно никакъ.Това което си отделил не е никаква дискусия, без останалата част от темата.Айде сега върни го там или по добре направо изтрий двете теми след като ги обезобрази така.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:34

ОМГ, 'гаси злоупотребата с правомощията. Тотално ненужна изява, унищожаване на една много нужна за форума тема. Варварско и хуннско деяние от страна на мода, който извърши това. Да го обесим на кладата!

Но не отстъпвам от думите си - не чакайте някой да ви оправи, защото ако ви оправи някой ще останете неприятно изненадани и с кофти болка в з@дник@. Мхм.

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 12:39

А бе дади доколкото си спомнял на кладата не се бесеше Very Happy, трябва да те върнем няколко века назат да си научиш урока за кладите.Светата инквизиция много ще ти се зарадва.
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Местожителство : София
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:08

ДюГалл бягаш от битката нищо друго .

П.П. Под Паси имаше предвид мен .

П.П.П. Няма какво да добавя писал съм с него достатъчно , това което прави не си мислете , че е нещо повече от бягане .

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:10

Няма такова нещо.На ду просто не му е приятно да участва при тези обстоятелства.
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:11

KOceTo написа:
Няма такова нещо.На ду просто не му е приятно да участва при тези обстоятелства.

докажи го.
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:14

Няма нужда да го доказвам.Не съм на съд.А и ду няма никакви задължения към вас.Нито вие към него.Това дори не е организация, а просто един сайт.Така че да бяга е толкова пресилено че няма на къде.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:14

KOceTo написа:
И понеже не му е приятно - бяга. Ти поне все още не си си тръгнал, все още има време да те убедим, че е тъпо да си тръгваш, само защото Федерацията не те кефи.

Напиши тук какво точно не ти харесва, моля ти се. Коце, не можеш просто да кажеш "не ми харесва" и толкоз', нали знаеш? А и най-тъпото е, че всъщност ще си тръгнеш от нещо свръх готино. От три години съм по форумите на Федерацията и те уверявам, че няма нищо страшно там, нищо гадно. Нормални хора са там. Моля ти се, обесни ми какво у тях те притеснява? Smile

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:19

Не съм казал "федерацията не ми харесва", както виждаш всеки ден влизам във форума им.

Аз дори няма да си тръгна защотот се влиза във федерацията.просто този форум съвсем запустя и вече е тъпо да влизам тук.

От влиане във феедрация, не че ще навреди много, но не виждам никаква полза.Само дето дачо ни отрови живота с тия свой амбиций и прочее...

Вие знаете ли какво направихте?Направихте един готов форум, на който цъкаш две бутончета и го имаш, после почнахте да претендирате да ви приемат във "висшите кръгове" и чакате помощ от там да ви направят всичко.Едва ли не на колене ще паднете.

Трябваше първо да направите всичко хубаво и да изчакате ТЕ да ви помолят да бъдете партньори.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:23

Видиш ли, обаче, да си тръгнеш, защото е запустяло пак е тъпо. Вместо да останеш и да се бориш против занемаряването на форума, ти ще си тръгнеш.

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:27

Хах виж, както го казваш, аз трябваше да съм заминал мнооого отдавна.Виж откога форума не прилича на нищо, колко време мина от тогава.Аз просто нищо не мога да направя.Преместването може би щеше да вкара малко живец, но аз продължавам да не получавам никакво съдействие от администратори, а бе на кого му пука.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:30

Там където има желание, има и . . . абе, няк'ва такава поговорка имаше. Въпросът е принципен - ако искаш нещо го постигаш, а не се оплакваш.

Do, or do not. There is no try.

Не много точен цитат, но все пак хубав. Искаш нещо и го постигаш или въобще не се захващаш. Междинно положение няма.

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:36

Не те бива в асоциацийте Smile, аз точно казах че ще свърша това което съм обещал, тоест каквото ми е работата и тогава, чао чао.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:43

Късно е и ми се спи. Но така или иначе пак съм прав. Помогаш до някаква степен и хоп! отказваш се. Пак добре, че си решил с нещо да помогнеш, но ето, отказваш повече от това да дадеш, нали? Пак бягаш, а не оставаш да се бориш. Smile

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 13:48

Няма за какво да се боря.Като направя сайта, няма да мога да го администратирам (е ще мога естествено, нали аз ще съм го правил, ама няма да е с разрешение на фисто), а какво друга работа остана?Пак да седя и да пиша глупави мнения, за да не седи форума без никакво мнение цял месец.
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Пон 11 Юни - 14:18

мнях мнях аз мисля да стоя

ако не нещо друго поне идват нови потребители...бавно, но сигурно
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 0:38

Виж дади. Това тук е ФОРУМ в нета не държава. Ние влизаме тук да си почиваме а не да се борим! Има милиони други сайтове сто пъти по яки от тоя където можем да си прекараме времето добре за да ни е хубаво! Тъпо е да седиш тук и да си губиш времето с тъпотии вместо да идеш някъде другаде и да си прекараш чудесно! И аз мисля че Коцето заслужава едно голямо благодаря че още седи тук и макар че никой не му дава точни желания за сайта, той пак го прави, съобразявайке се с великите админи и чакайки ги да се наканят! Да, никой не ни кара да седим тук, но ние пак го правим! И вместо да се повтаря само "никой не ви кара да седите тук" може някой да каже мерси, например, че все пак седим!!!!!

Оставам тук за да видя какво ще стане. АКо положението не се подобри значително след федерацията и аз ще кажа чао. Честно позитивното ми мислене от началото отслабна доста!
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 0:44

Ъъъъ аз признавам че сгреших понеже се сетих за първата оставка на Ду.

Дади-можеш да ме обесиш или изгориш на кладата но аз пак ще оцелея понеце съм сит! Освен това ще "злоупотребя" с правата си да ти делна мнението че ме дразни и е спам и в двете(скоро една) тема!
Ти самия недей говори за злоупотреба че помниш какво стана преди време а да не говорим че около 60% от постовете ти са спам. Включвам и смислените мнения изпълнени с цветисти прилагателни!!!!!!!

ПП В началото казах деля не делна!
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 29
Местожителство : The Sith Temple
Любим цитат : Poweeeeer! Unlimiteeeeed poweeeer!!
Registration date : 03.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 1:21

Така, аз мислех по никакъв начин да не се меся в тази тема, защото нито познавам автора, че да коментирам мотивите му за напускане, нито познавам историята ви, че да споря какво било станало.Но явно се оказа, че ще се намеся по някакъв начин.Всички говорите за това, че било тъпо да седиш тука, че форума западал и т.н.Този форум не съществува ли от една година?За това време всичко ли обсъдихте и изучихте, че няма за какво да се говори?

Цитат :
Няма за какво да се боря.Като направя сайта, няма да мога да го администратирам (е ще мога естествено, нали аз ще съм го правил, ама няма да е с разрешение на фисто), а какво друга работа остана?Пак да седя и да пиша глупави мнения, за да не седи форума без никакво мнение цял месец.

KOceTo, на мен лично това ми звучи по следния начин 'Като няма да съм шеф, що да седя да пиша глупави постове'.Дали ще са глупави зависи от теб.И казваш 'а какво друга работа остана', все едно писането е така, между другото, маловажното.А според мен е обратното, без писането няма форум, така че работа има.

Колега Сангуинис, аз приемам ровенето във форумите (и този, и на Федерацията, всички) не само като удоволствие, но и като работа.Не знам дали би се получило, ако искате да идвате така само за почивка между даскалото и домашните.Без борба не става.
И още нещо, нека не опорочаваме допълнително прощалната тема на колегата, стана като чат тука.То това да не е пазар! Smile Все ми се струва, че ако ни гледа от някъде още повече ще се огорчи.
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 4:53

Не си ме разбрал, говорех за това като задължение, не като привилегия.Тоест искам да кажа че един хубав сайт трябва да има адмнини и потребители.Като всеки си знае задълженията.Защотот не може потребителите да правят всичко, админите нищо.Просто никъде не е така.
Керази
Посветен
Посветен

Female
Брой мнения : 54
Местожителство : Корусант
Професия : рицар джедай
Любим цитат : "Винаги има по-голяма риба" - Куай-Гон Джин, Епизод І
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 5:15

Старая се да раздвижвам форума и наистина трябва да има повече дискусии. И защо според вас единствените дискусии на тема МВ може да са за козината на уукитата и температурата на Кашийк? Можем да дискутираме какво ли не, сблъсъците Йода-Сидиъс, расите във Вселената на Лукас, отделни събития, защо се е случило така, а не иначе, отделни герои, различни аспекти на света на МВ, може да се дискутира какво ли не. Но дискусии няма. И наистина се ограничаваме до едноредови коментари на преводите. Виждам, че доста хора го разбирате и искате да го промените. Не ви трябват още потребители, за да раздвижите нещата. Вижте се колко човека сте писали в тази тема. Ако всичките или поне част от вас започнете дискусии, ще си е един доста активен форум.
КоСеТо, аз още не се оправям съвсем кой админ, кой мод и т.н., но май единствените наистина активни модове зса ДюГалл (в минало време, уви) и Сангуинис. Което е тъжно. Sad
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Вто 12 Юни - 7:48

Керази, когато дойдох, докато лино беше активен, ду също, шаркфъкър също, както и джархед, постоянно се коментираше, всички възможни дискусий (образно казано), сме ги дискутирали.На тях им омръзна и си тръгнаха.И какво остана?Започни някоя дискусия и ще се включим, нямаш проблеми Wink
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Сря 13 Юни - 10:50

Колега Перф, аз тук съм просто мод! Ти говориш от гледната точка на член от екипа на голям сайт! Този сайт е станал част от живота ти! А БГ ФОРС ГИЛД не е нито толкова голям, нито аз съм админ че да милея да остана! И при все че съм част от екипа, от моята гледна точка го правя за удоволствие. И все пак, се боря...
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   Чет 4 Окт - 14:38

Хах колко емоций е подтикнало едно напускане.Благодаря на тези който са ме защитили и са открили правотата на моето дело и думи.Оказа се че в моя крах аз съм победил моят любим Генрал напуснал след мен колко жалко не могъл да се наслади на спокойствието което е дошло след края на моят любим Сепаратизъм.

Най-хубавото е че никой няма да прочете това което съм написал но поне така ще оставя един спомен жив.За времето когато се наложи да се опръ на спомени.
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сбогом!   

Сбогом!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next