ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Най-добрата стратегия на всички времена?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрата стратегия на всички времена?   Пет 18 Юли - 7:02

Spawn написа:

MMORPG - World of WarCraft Най великата игра на света.
RPG - StarCraft-BroodWar , WarCraft III : The Frozen Throne
TSG - Counter-Strike , Halo , и играта с най-хубавите графики на света - FarCry

Така, по темата за Дади, аз казвам, че докато не излезе БГ геймката поета от EA, Worldshift е по-добре да не говорим.

По твоя пост:

MMORPG - WoW е определена като най-добрата за момента от този тип игри, но само за няколко хиляди Guild Wars, която е безплатна и седи до гъза. Отделно WoW има толкова недоизпипани неща, че тая игра няма да я погледна повече. Да не говорим, че отначало те пуска по некви чорапи.

RPG - Тези игри, които си дал са RTS и да, тук съм съгласен. Но ако си имал предвид само RPG, аз казвам Two Worlds, KOTOR всички, включително и новата, която още не е излязла.

За шутърите - Да, CS е нарочен за най-добрия създаван някога. Halo също е на ниво, а FarCry не съм я играл.

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрата стратегия на всички времена?   Съб 19 Юли - 11:10

Кхъм, моля без офтопик Very Happy. Впрочем за WorldShift излезе демо и като цяло не ме грабна. Ок, изиграл съм точно една мисия, вероятно трябваше още малко. Но самият факт, че някак все ме мързеше и хич не ми се занимаваше може би показва, че нещо й липсва. Не знам, като излезе пълната версия ще видим, но за момента съм склонен да го отпиша като сериозен проект, по-скоро ще е средна игра.

Tom Clancy's End War обаче пък се очертава добре. Много екшън, достатъчен елемент на тактика, приятна графика. Само не знам дали факта, че се разработва както за PC, така и за XBox 360 и PS3 няма да навреди на версията за компютри. :-/

Bloodcount, на C&C сериите никога не съм им бил голям почитател. Не отричам че са велики, като малък Red Alert 2 много си я обичках, ама на новите игри нещо им липсва. Нито Generals ми хареса особено, нито Tiberium Wars. Съмнявам се и на Red Alert 3 да обърна много внимание. Spellforce пък хич не съм я играл, но ми мяза на една стара игра, в която се бях влюбил кат' малък - Sacrifice, струва ми се, се казвааше. Инак обичам такива RPG/RTS мешаници и идеята ми харесва, но играта не е Велика, сори :-/

Най-добрата стратегия на всички времена?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2