ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Влизането ни в федерацията

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next

ЗА
50%
 50% [ 6 ]
Против
50%
 50% [ 6 ]
Общо гласове : 12

АвторСъобщение
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 12:39

Тъй като видях ,че доста хора са против влизането ни в федерацията и ще се махнат след като влезем. Такаче правя тази тема да гласуваме кой е за влизането ни в федерацията и кой против и както винаги множенството печели ,но единственото условие е : Който гласува да пиши за какво е гласувал и да се подкрепи с отговора си
За да сме честни бих искал да не пишат и гласуват федератите ни в форума ще може ли да стане така?

П.П Това я правя с цел защото ако влезем в федерацията и ако това означава да загубим едни от най-редовните ни потребители е много извинявайте ,но тогава ще съм против !

П.П вече изгубихме един не искам да изгубим и друг !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 12:51

Ох, абе успокойте се вие.

1) Престанете с това "федерати". Нормални фенове сме, а вие тука ни възприемата като някаква секта.
2) Вече така или иначе беше решено, че сте се опитате да влезете, но все още официално не сте приети.
3) Какъв въобще ви е проблема с нас? Задължаваме ли ви да вършите нещо? Ще ви караме ли да робувате? Ще ви превземем ли форумчето? Майче не.
4) Това, че губите потребители се дължи единствено и само на тяхното твърдоглавие и уникалното им поведение - "ако не стане моето няма да играя". Такива хора трябват ли ви?

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 12:55

А бе какво ви става?Нищо няма да се промени.Аз лично смятам че федерацията като цело няма никава вина, всичко замря, заради намесата на бобо, но това си е мое мнение.Какъв е проблема с федерацията?Няма полза голяма, но пък нищо не пречи.Е ду си имаше причини, които са ясни, но всеки сам си решава.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 13:02

Ето, пак обвиняваш Бобо. Много злоба таиш към този човек, бе, защо така?!?

Ros`
Jedi Protector
Jedi Protector

Male
Брой мнения : 564
Местожителство : Dantooine
Професия : Jedi padawan of the republic!
Любим цитат : The light side is strong in me....
Registration date : 19.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 13:26

Еми според мен ако не се лъжа нашият форум е специален за това че има наи-големите архиви за МВ от всички в България!
Аз лично нямам нищо против влизането във федерацията ако тази слава остане наша и след като влзенем!
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 1177
Професия : Bassmaster
Любим цитат : Obey your master! MASTER!
Registration date : 20.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 13:33

ЗА!

федерацията като цяло ме кефи и има доста събития. Това е достатъчно за мен.
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 13:47

Dadi написа:

1) Престанете с това "федерати". Нормални фенове сме, а вие тука ни възприемата като някаква секта.
2) Вече така или иначе беше решено, че сте се опитате да влезете, но все още официално не сте приети.
3) Какъв въобще ви е проблема с нас? Задължаваме ли ви да вършите нещо? Ще ви караме ли да робувате? Ще ви превземем ли форумчето? Майче не.
4) Това, че губите потребители се дължи единствено и само на тяхното твърдоглавие и уникалното им поведение - "ако не стане моето няма да играя". Такива хора трябват ли ви?
не ,че имаме някакъв проблем с вас искам да знам ако се присаединим да не си тръгнат половината редовни потребители
ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Местожителство : София
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 13:52

DarkAnGeL написа:
Dadi написа:

не ,че имаме някакъв проблем с вас искам да знам ако се присаединим да не си тръгнат половината редовни потребители
О ще си тръгнат да ти кажа половината редовни потребители неискат да влизат а това е лошо Confused
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 14:02

щом е така не виждам смисал ... като ще си изгубим потребителите ...
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 14:07

Dadi написа:

Sorry за двойния пост ...
хм дади ае ти член на федерацията ли си бил бе (така ставали вместо федерат Razz ) хм не се убиждай ама голям пример даваш като за начало ... та администраторите ни те бяха баннали заради държанието ти а сега излезна ,че си ... знаеш думичката с която не искате да ва наричаме такаде ... " федерат " бтв как да ви наричаме за да сме точни ставали да кажете Smile моля ... Smile
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Вто 12 Юни - 15:50

пфф шадоу и тъмния направо си ходете или се научете на правопис.

Каде да си ходим? От форума?

Да. От форума. Ако не се научите на грамотност Razz

Последната промяна е направена от на Сря 13 Юни - 10:31; мнението е било променяно общо 1 път
Керази
Посветен
Посветен

Female
Брой мнения : 54
Местожителство : Корусант
Професия : рицар джедай
Любим цитат : "Винаги има по-голяма риба" - Куай-Гон Джин, Епизод І
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 3:00

Ами на мен ми е неприятно това присъединяване. Може би не съм права, може би нищо лошо няма в това, просто тия хора са навсякъде и беше хубаво да си имаме едно обособено наше местенце. Знам, разбирам, просто съюз и тъй нататък. хубаво, Федерацията е едно обединение на фенове, но според мен за хората, които не искат да са там е хубаво да има алтернатива, място, което не принадлежи към Федерацията.
Вярвам, че този сайт и форум може да стане страхотен и без членството. ака нови юзъри няма да привлечете,з ащото тамошните вече си имат къде да пишат. Един хубав сайт с цялата информация от Холокрона и готин дизайн ще привлече много повече фенове, отколкото линкче, сбутано на главната страница на Федерацията. Поне по мое мнение.
И както казах и втемата на ДюГалл, хора, разпишете сте. Не сте малко, просто само минавате, виждате новите мнения и си отминавате. Е, не става така.
Гласувах против. Wink
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 10:28

Абе, Керази, от чисто любопитство - ти случайно имаш ли регистриран акаунт във форума на Федерацията? Много ми напомняш на една потребителка от там.

Освен това освен "ами, не искам, пък" друго обеснение защо си против можеш ли да дадеш?

DarkAnGel, можеш да ме наричаш "Дади". Аз не ти казвам "бгфорсе" или "член на бгфорс", нали?

Какъв пример съм дал, между другото? Дошъл съм тук единствено и само в ролята си на фен на Междузвездни Войни, искащ да се запознае с друг форум за Сагата. Да не говорим, че не можеш само по мен да съдиш за всички фенове на Федерацията. Аз случайно да съм си направил извод за всички вас на базата на постовете на индивида като Beba?

Между другото аз не виждам някой, който да е казал "дойде ли федерацията - аз си тръгвам". Който е на такова мнение да си признае, за да го убедя, че върши глупости.

Кит Фисто написа:
Ние влизаме там, за да сме част от обществото, тяхните дейностти и т.н. Освен това като някои отидат във Федерацията, други пък ще дойдат. Даже не става дума и за потребители, а за просто членство или така нареченото партньорство!

Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 10:36

Ама ние така или иначе ще сме отделно местенце. Като "влезем" не се сливаме а просто си слагаме банер и ставаме партньори-участваме в общите събития, получаваме покани, добиваме малко официалност. Вече не сме малкото пунктче за шайка фенове а станахме голям сайт и партмьорството с Федерацията просто ще ни даде малко повече алтернативи. Пак ще сме си същите и пак ще правим каквото ни скимне. Просто ще имаме официален контакт с останалите МВ фен-сайтове.

Хора-ние не сме ние нито федерационните потребители са те или вие, ние всички сме НИЕ-фенове-всички пръснати по сайтове. Всеки сайт уникален, със свои юзъри и пправила! И има един такъв сайт на фенове дето се казва Starwars.bg От тоя сайт решили всички фенски сайтове да си стиснат ръцете и да станат официално приятели, партньори, общност! И за име на тази оформена общност от бг фенове била избрана думата Федерация! Така се нарича общността, официалното партньорство, контакт и съюз между всички големи и стабилни фен сайтове! Ние щем не щем сме част от тази общност а не някакви сепаратисти. Ние също харесваме МВ и говорим за същото, не ссме врагове. Не сме "всички говорят за МВ а само ние за ХП и затуй няма да сме при другите а сепаратисти"

НЕ. Ние сме част от пбщността. Само че за разлика от по-малките сайтове (също част от общността) ние сме големи и имаме шанса ОФИЦИАЛНО да станем част от съюза и общността! ОФИЦИАЛНО да държим контакт с останалите големи сайтове, тъй като сме значими!
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 10:56

Ъъ само една поправка.Това което го казваш добре, но аз пак мога и да не влезем да се ренем във федерацията и пак да си участваме в техните мероприятия Wink.

А бе голяма работа направихте с това влизане във федерацията.Вижте артцклан, въпреки че влизам редовно във федерацията, почти не ги знам.Според мен нищо няма да се промени.Нито към по добро, нито към по лошо.

Така че спрете да дрънкате глупости, а си седнете на задниците и стегнете тоя форум.Аз до колкото виждам, вие чакате федерацията да ви направи всичко.Еми с едно влизане, форума няма да се дигне до висините.

И още нещо.Защо го платихте тоя хост?Най-глупавото е да платиш за хост, а да нямаш сайт.Впрягате каруцата пред магарето.[/u]
JediAAK
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 75
Registration date : 11.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 13:34

Какво е Starwars.bg?
Вижте профила на потребителя http://StarWarsBG.org
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 13:39

Ти пък намери за к'во да се заядеш ;Р

KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 13:49

Той санг не схваща значението на точката в домейните.
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 14:08

JediAAK написа:
Какво е Starwars.bg?
сигорно е имал предвид starwarsbg.com бтв не съм сигорен ама май starwarsbg.com не са членове на федерацията :?
П.П резултатите са ЗА - 2 гласа
против - 3 гласа
аз не съм гласувал ама май някой си прималчава от гласувалите
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 15:38

DarkAnGeL написа:
JediAAK написа:
Какво е Starwars.bg?
сигорно е имал предвид starwarsbg.com бтв не съм сигорен ама май starwarsbg.com не са членове на федерацията :?
П.П резултатите са ЗА - 2 гласа
против - 3 гласа
аз не съм гласувал ама май някой си прималчава от гласувалите

Неграмотник. Не искам такива потребители да има. Затова гласувах "За".

Върби запознай се с това правило :
3.
Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".
Незнам защо ама като чили тези думи бяха по мой адрес ??? Или на мен така ми се струва
DaRkAnGeL
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Сря 13 Юни - 16:19

Може тук да пиша с правописни грешки и без пунктуацьонни знаци,но ела да видиш една моя писмена работа дали има правописни грешки и изобщо всякакъв вид грешки в нея тогава ще си говорим !!!

П.П Върби внимавай това ти е 2-рия пост с обида към модератор при още един такъв пост ще последна наказание надявам се знаеш правилата
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Чет 14 Юни - 0:51

Керази написа:

Вярвам, че този сайт и форум може да стане страхотен и без членството. ака нови юзъри няма да привлечете,з ащото тамошните вече си имат къде да пишат. Един хубав сайт с цялата информация от Холокрона и готин дизайн ще привлече много повече фенове, отколкото линкче, сбутано на главната страница на Федерацията. Поне по мое мнение.
И както казах и втемата на ДюГалл, хора, разпишете сте. Не сте малко, просто само минавате, виждате новите мнения и си отминавате. Е, не става така.

От тази гледна точка Керази много си права. Но има няколко неща, които трябва да знаете:

1. Нямаме най-големия холокрон! Кой ви го каза това. Федерацията има най-пълния холокрон в цяла България. Това, че не сте го видели си е ваш проблем Smile

2. Защо толкова се палите за тая Федерация? Не ви разбирам. Ние сме си отделно общество! Просто ставаме партньори - капиш? Все едно размяна на банери...

3. С новия ни сайт и форум, не само ще привлечем повече потребители, но и няма да изгубим от старите, защото се надявам, че ще им хареса новата атмосфера.

4. Раписах се на темата на Дугал Smile

5. И ще привлечем нови потребители поради точка 3та!

6. Гласувах "ЗА"

Има ли още въпроси, на които се налага да отговарям? Smile

Посветен
Посветен

Female
Брой мнения : 54
Местожителство : Корусант
Професия : рицар джедай
Любим цитат : "Винаги има по-голяма риба" - Куай-Гон Джин, Епизод І
Registration date : 16.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Чет 14 Юни - 2:00

Dadi написа:
Абе, Керази, от чисто любопитство - ти случайно имаш ли регистриран акаунт във форума на Федерацията? Много ми напомняш на една потребителка от там.

Имах акаунт по времето на премиерата на Епизод ІІІ, влизах около месец и понеже не ми хареса, си тръгнах. На кого ти напомням, не знам. ААК вече ме сравни с някаква Дарт Амидала, решавайки, че съм ситка, с какво ли си ме оприличил ти, плашите ме. Razz
Кит, не се паля чак толкова, просто не ми е приятно. Вие си решавате де.
vurbito
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Чет 14 Юни - 2:52

DarkAnGeL написа:
Може тук да пиша с правописни грешки и без пунктуацьонни знаци,но ела да видиш една моя писмена работа дали има правописни грешки и изобщо всякакъв вид грешки в нея тогава ще си говорим !!!

П.П Върби внимавай това ти е 2-рия пост с обида към модератор при още един такъв пост ще последна наказание надявам се знаеш правилата

Ти си МОДЕРАТОР бре! НЕ пиши като идиот, ако претендираш, че не си.
DARTH_PERFIDIUS
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 29
Местожителство : The Sith Temple
Любим цитат : Poweeeeer! Unlimiteeeeed poweeeer!!
Registration date : 03.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   Чет 14 Юни - 3:53

/off
vurbito е напълно прав!Няма значение как пишеш в училище, ние него правoпис не го виждаме, виждаме какво става тук.И това се отнася не само за DarkAnGeL, а за всички!Още повече ти си модератор, ако ти не даваш пример, кой тогава!?Така, че не отстоявай само правата си да наказваш, когато някой ти се озъби, а следи така стриктно и задълженията!Ако в учлище ти е писнало от даскалски забележки, не превръщай форума в отдушник.Не претендирай, че пишеш правилно другаде, а го докажи тук.
Ситуацията идеално се характеризира с думите 'Народа заслужава управниците си'.Само се постарайте с новото начало, което може би стои пред вас, да положите ново начало и в тази насока, да тръгнете по Светлата пътека, така да се каже.
'да тръгнете по Светлата пътека'...не мога да повярвам, че аз го казах това...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Влизането ни в федерацията   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next