ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

DuGalle, Lino Walker...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: DuGalle, Lino Walker...   Вто 9 Окт - 11:25

Привет ви приятели,

прочетох постовете, които сте написали. Първо явно трябва да започна едно голямо обяснение защо как и т.н. Ще започна с Лино.

Лино, човече, ти нещо ме мразиш мене, това ми е пределно ясно. Все пак не значи, че трябва да се изпотрепеме за един форум и няколко мнения. Много не ми е ясно защо ми имаш зъб, но нищо. Казваш, че никога няма да стъпиш в новия форум. Еми виж сега не те карам. Ти си знаеш, не мога да карам хората на сила, против волята им да идват и да пишат. Не съм ти опрял в главата пистолет. Не ме разбирай погрешно, ще се радвам много ако дойдеш при нас, но явно е, че не искаш затова няма да продължавам с тази дискусия. Както Коцето каза, в новия форум не дискутираме чак толкова МВ така че ще ти се намери нещо и за тебе, но нека не се задълбочавам отново.

DuGalle - ехеее какво става?! Отдавна не съм те виждал. Здравей отново. Виждам, че продължаваш да се обръщаш към мене с "учителю". За десети път ти казвам, че няма нужда, защото тук всички сме равни, но все пак фенщината, както обичам да се изразявам, няма граници. Ти още от много време каза, че ни напускаш заради "реформата" в стария, тоест този форум. Е вече с новия няма да имаш такива проблеми и теб те каня там. Сигурно няма да искаш, но си струва. Както Коцето (again) каза - вече не идват "делегати" ами сме си само ние. Федерацията не се бърка с нищо в нашите проекти. Единствено, когато зацепя се обръщам към Вихър за помощ. Освен това Коцето е прав, че найстина се стремя да развивам организацията колкото мога. МВ като основна тема, найстина се изчерпва, но все пак "фенщина без граници" (номер 2).

Тъй като сега ме заинтригувахте с тези ваши постове в другите теми, реших да следя форума по-честичко.

Надявам се да ми отговорите и да се разберем веднъж завинаги - кой крив и кой прав. Wink

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Вто 9 Окт - 14:39

Поздрави Учителю Фисто!

Няма как да си ме виждал учителю защото последният път се зарекох да не стъпвам повече в федератски форум.Но преди броени дни си намерих този линк.Видях че всички са дезертирали вече и реших сам да си пиша малко в старото ми обиталище но се пказа че не всичк иса дезертирали.

Може би първо трябва да започна с това че продължавам да те наричам с титла. Това не е от фенщина а заради самият мен няма такова нещо като равенство независимо дали искаш или не ти си създателя на този форум и ние всички потребители(слагам исебе си в минало време тук) трябва да се отнасят с уважение към теб така се гради йерархия и се възпира хаоса и така се учат новите потребители на смиреност и послушание.Във всеки наш официален разговор винаги ще слагам титлата ти а когато пишем в личен разговор ще оставям формалностите.

Както вече казах и на коцето да не ме агитира за съветска власт.Напуснах не заради реформата а заради това че ще я има реформата когато се преместите при това смея да кажа че напуснах с гръм и трясък.

Признавам че би ми било приятно да си пиша с старите познайници и приятели.Но има две причини поради който независимо от мойте желания не мога да дойда при вас.

Първата е че ако се върна твойте приятели федерати и най вече онзи хм ... Дади ще може да ми злорадства на главата и това може да доведе до мое изригване и обтягане на атмосферата.

А втората още по основателна е една която ти може да не разбереш знаеш за войната ми с генерала и неговите федератчета и влизанието им.Два пъти намекнах че има нещо с което да докажа че те са алчни проклетници който експлотират идейте на свойте членове но поради това че бях човек който държи на думата си аз загубих една важна битка и бях принуден да замълча и накрая и да напусна защото аз не се примирявам с неправдите.А тази кражба сега е факт и е минал един специален етап което я потвърждава.Лошото е че след мен си е тръганл и генерала иначе щях да му напомням че неговите федератчета са го излъгали но уви.

Ако желаеш няма да пиша повече в този форум все пак си е твой аз си позволих да се завърна когато мислех че всички вече са дезертирали ако знаех че още има хора който го ползват нямаше да си позволя да пиша.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 5:16

Фисто, теб никога не съм те мразил. Наистина, по едно време изгубих доверие в теб, но иначе винаги съм те уважавал.

Наистина малко се ядосах от това, че не изчака да преместя темите си, но после си дадох сметка, че 100% си написал кой е авторът им; всъщност за мен това е важното.

Доста се обидих от действията на представителите ФМВБ и не искам да съм във форум, в който има регистрирани федерати...

П.П. Искам да ви питам (теб и DuGalle) нещо - защо по дяволите темите ми в раздел "Тъмната страна" са били изтрити?
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 7:34

Времето когато бях мод ми се виждат толкова далечно би ли ми припомнил кой са били темите ти?

Макар че след като се завърнах и изтиках говедото от форума и в следствие на това бях удостоен с права рядко си позволявах да се бъркам извън Холкорконът.

ПП сега проверих обстоятелствата и мога да се оправдая че преди моето напускане всичко си беше в ред.След като си пренесох тленните останки на Риши незнам какво е ставало макар че ми се струва че открих дупки и в холокронът но не мога да бъда сигурен.Подозирам че може след като някой теми са преместени те да са били трити тук.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 9:25

Лино - радвам се, че е така и все пак извинявай, че не чаках. Просто нямах търпение да се преместим изцяло. Освен това тъй наречените от вас "федерати" не пишат във форума. Като стана дума те праскат по едно мнение на високосна. Това, че бобо се скара отново с Коцето беше чисто съвпадение, защото разпространих тема в бгсит, която той е видял и след това влезна във форума да пищи. Сигурно скоро няма да се появи никой представител на федерацията до може би 3-4 месеца Sleep lol!

Дугал - найстина си интелигентен човек и ми е много жал, че не искаш да дойдеш при нас. Както преди малко написах скоро "федерати" няма да дойдат. Все пак твой си избора.
Само те моля да не пишеш такива глупости - как да не искам или да ти забраня да пишеш??? Напълно ненужно изречение. Нямам абсолютно нищо против да идваш и да пишеш тук. Пак казвам, че много повече бих се кефил да дойдеш там поради горната причина.

Няма проблеми де и тук бих водил дискусии с вас, но явно целта ми да ви прехвърля в новия форум е неуспешна. lol! Ще продължавам да пиша докато вие не спрете или не дойдете при нас. Вярно коцето е прав, че сигурно около МАКС 6-7 човека посещават форума активно. Наскоро дойдоха две момчета Матаул и Реван, както и една ситка сигурно я знаете - Драутран.
Целта ми е да направя огромна организация. Засега не съм се засилил много поради малкато заинтригувани хора, но иначе бих казал, че лека-полека ще се развиваме пък докъдето стигнем.

Някакви забележки или препоръки, които искате да ми отправите?? Smile

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 10:16

Относно питането бях длъжен да го отправя учителю Фисто все пак щом форума не е изоставен той е все още твой.

А за идването както казах бих дошъл но не бих търпял подигравки на федерати и най вече дади който се оказа най конфликтен накрая относно това че съм казал едно а сега идвам с подвита опашка аз съм прекалено горд сит (дори и мъртъв) за да позволя да им доставя това удоволствие.

Нужен ще е само един да ме види и те помежду си ще си споделят че този който мътеше водата в Форс Гилд се е завърнал като победен и сломен.
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 11:43

Добре, ще посещавам новия форум от време на време и ако ми хареса, ще остана там. Но това не означава, че ще спра да пиша тук.
А освен това - това за какво съм ви притрябвал аз? Както с мен, така и без мен. Даже без мене май е по-добре Smile
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 11:56

Колкото повече толкова повече Smile
Вижте профила на потребителя
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 12:57

Дугал - много не разбрах какво се опита да кажеш... дади вярно влиза и пише, но мисля, че се е променил достатъчно. Поне досега не съм видял лош пост от малкото му в новия форум lol! Ако искаш ела (ако правилно съм разтълкувал съобщението ти) даже повечето, които те познават много ще ти се радват Razz

Лино - за теб се отнася същото тук не става дума кой трябва на кого. Аз не ви "използвам", ами просто бяхме организация тук, защо да не сме организация и в новия. Никой не спирам да пише тук, даже по този начин спасяваме този форум, защото фирмата трие форуми, в които не е писано повече от месец-два. Така че, както и да го погледнеш все върним нагоре ThumbsUp

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 13:22

Добре Фисто учителю над предложението ти ще медитирам аз. (както би казал зеления гад Wink )

Въпреки че сега си се занимавам с моя блог а сега се опитвами да направя българкса секция в Уикипедията за СтарЦрафт.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 10 Окт - 14:41

Проектите са си отделно нещо. Smile То и аз работя сега върху проекти, но не за Уикипедия lol!

Надявам се, че ще дойдеш при нас. Очакваме те! Wink

Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Чет 11 Окт - 10:42

Амм, ду погледни от другата страна на нещата.Форумите са просто начин за общуване.Дали ще си пишеш със приятелите от този форум тук или там, няма значение, нали си пишеш с тях.
Вижте профила на потребителя
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Чет 11 Окт - 12:22

Хм има ли още някой който да се присъедини към вашата "атака на агитацията" Smile Smile Smile
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Чет 11 Окт - 13:38

Мисля, че засега желаещи няма... но иначе Коцето правилно ти каза. Той го написа с 1 изречение, а аз се опитвам същото да ти го кажа с 5 поста - Do the Math lol! lol! lol!

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Нед 14 Окт - 11:13

Ха, виж ти, бил съм споменаван тук? Не с добро, но нищо, важно е желанието.

Дугал, сърбят ме мъдете за мнението ти. Ти се доказа преди, а и сега затвърждаваш мнението ми за теб - тъпо олигофренче, с неизживяно детство. Ебал съм те, прави к'вот щеш. Ела в новия форум - ей богу, на мен дори би ми било приятно да ти чета мненията.

Още с появата ти да почна да обяснявам наляво и надясно - "ааа, т'ва е оня дугал, дека пишеше глупости у бгфорс" - тц, не бих направил подобно нещо. За себе си ще имам едно наум, че си зле, но не бих се юрнал да обяснявам на всички какъв си. Да юрна да те джафкам - без причина не бих го направил.

Бутам се тук сега именно защото отново те виждам да пишеш глупости и ти се дивя на акъла. Пфф, та дори и ме набута в ролята на някакъв убер-мега зъл конспиратор, готов да скочи и да те набута у някаква кофа - пфф, дееба и дебила си, момче . . .

едит:
уупс, Lino - чшшш, бара у "безсмъртен" к'во да го правя, бе? XD Намини някой път, че там така суша настана, че няма накъде повече ;р

DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Нед 14 Окт - 14:24

понеже не съм мод не съм и член на форумa и това напрактика не е форум ще ти кажа нещо което трябваше да кажа още одавна а не да си играя на дипломат:

Go Fuck yourself or I will! You little son of a bitch you are an idiot and i hope for something terrible to come to you a to shut you up for Good!!!

Видахте ли учителю Фисто за какво говорех не мога да се върна като пораженец сред враговете ми и идиотите който вървят покрай тях! това е недоразумение на природата и май винаги е бил такова още преди да се върна в форума доколкото помня беше баннато.Съжалявам Коце и Фисто но няма да доида най-малкото защото не желая да ви омърся хубавият форум с обидите който имам на ум за това нещо дето е писало горе.Радвам се че си писахме отново дори за малко.За мен беше удоволствие
felix666
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Пон 15 Окт - 0:42

Аз също не одобрявах така наречената "Реформа" от федератите,форумът лека по лека замираше,умря неофициалната атмосфера(беше наистина приятно докато всичко не стана така официално),но такъв е живота,променя се,въпреки,че не одобрявам промените,форума не се разшири и не доби нови потребители,той по-скоро загуби едни от най-постоянните си...

Пък и къде е могъщият генерал,къде е неговото извинение,няма го,според мен "Той умря с мечтите",вече не ми е приятно да пиша в новият форум,след издънките в старият,пък и вече за втори път повтарям думите на Лино сагата вече не е във разцвета си,но имам и няколко добри спомена от форума,аз съм широкоскроен човек,ще запомня форума със добро,сбогом учителю Фисто,сбогом Лино,сбогом Коце,собогом учителю Дугал и нека силата бъде с вас...
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Пон 15 Окт - 8:49

Може би никога няма да разбера какво се опитвате да кажете с тези реформи и т.н. Като ви дразни някой, просто си пишете за темата и толкова. Не разбирам защо трябва да влизате в конфликти. Но все пак няма нужда отново да казвам нещо, което се опитвах да кажа през цялото ми познанство с вас.
Явно повече няма да се видим затова и аз ви казвам сбогом и се надявам някой ден да се засечем в необятното интернет пространство (например блогчето на Дугал lol! ).
Феликс, мерси и на двамата с Дугал, че написахте онези статии. С радост ги прочетох. ThumbsUp

Все пак ако някой някога се върне тук да драска Smile нека да е Laughing

ЕДИТ: Сагата е безсмъртна Феликс! Wink Wink

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Пон 15 Окт - 10:59

Фисто какво точно имаш предвид с коментара за блога ми?

а и би ли ме светнал ти ли каза на изкопаемото че пиша тук?
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Пон 15 Окт - 14:49

"Надявам се да се срещнем някой ден в интернет пространството (например блогчето на Дугал), може някой път аз да го посетя... разбираш ли ме?! Smile

и не не съм му казал... Wink

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Пон 15 Окт - 23:58

Извинявам се учителю Фисто за по острият тон на предният ми пост.Просто оново пичлеменце ме искара извън нервите ми.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 17 Окт - 13:06

Ъф, бе, повтарях си аз, че няма да пиша в тая тема, че не ми се занимава с глупости. Въобще не ми е ясно защо пак се навъртам тука, ама . . .

Таа, какво слушам сега - разни Sum-чета. Бля, нищо хубаво за поздрав. Пффф, дай да минем на SP - поздрав с "God Must Hate Me". Убава песен.

Тааа, Дугал. Първо, гледам ти постовете и се чудя - позьорство ли е това твоет, отчаян опит да се докажеш като умен, оригинален и просто откровена тъпота? Кой по дяволите пише с толкова увъртяни и брутално тъпи фрази. Ще пусна цитатчета след малко, няма да се притесняваш.

Ъм, може би едно " 'звинявай, Фисто, задето ти таковам стария форум" трябва да вместя тук. Ммм, 'звинявай, ама Дугал тука се прави на отворен, пък и нямам какво да правя Smile

Цитат :
Go Fuck yourself or I will! You little son of a bitch you are an idiot and i hope for something terrible to come to you a to shut you up for Good!!!
Първо - радвам се, че си педал, ама не, стой далеч от мен. Редуваме големи и малки букви и спамим удивителни знаци като тринадесетгодишен - 'убаво, 'убаво, вече съм съвсем сигурен, че не си на 20.

Та, що за педераст трябва да си, за да псуваш на английски? Т'ва за пръв път го виждам - някой кат' се ядоса да мине на английски. И това при положение, че имаме толкова колоритен език:
"Мамицата ти да еба, шибано педерастче резано. На баща ти хуя му да изсъхна, крава да изнасили майка ти, мъдете ти да станат закуска на циганите, дано". А множеството расистични обиди - чифут, циганин, мангал, резняк - ей богу, как да не се възползваш от нещо такова?

Цитат :
не мога да се върна като пораженец сред враговете ми и идиотите който вървят покрай тях!
Винаги ми е било интересно от къде си си внушил, че си центъра на света? Ммм, не, никой не го бръсне кой си ти, никой от Федерацията не го ебе за жалкото ти съществувание в българското нет пространство. Ммм, освен мен - интересен си ми. Такива хубави бисерчета пускаш, как да не ти се радва човек.

Извод номер 1: Дугал е с неизжвяно детство, вярва, че е център на вселената.

Ммм, "недоразумение на природата" - кхъ, кхъ, кхъ, аз пък имам един приятел, който обижда на "пейка" и "зъб". И е доста по-оригинален от теб. Сериозно, научи малко по-свестни обиди, че ми е жал да те гледам така. Ето, виж горното изречение, в което могат да се срещнат някои доста колоритни нещица. Ето ти и една српска: "Да ти еба трупа на майка ти върху гроба на баща ти, докато ти гледаш отстрани, седнал в инвалидна количка и държащ некролога на сестра/брат си."

Ъъъ, да, бях баннат. Ти пък си тъп. So what? Баннат за псуване не ме прави тъп, може би некултурен, но не и тъп.

"не желая да ви омърся хубавият форум с обидите който имам на ум за това нещо дето е писало горе" - ммм, радваме се, че не можеш да се въздържиш, но ако смяташ така да ме обиждаш - моля те, заповядай, твойте обиди хич не са някакви 18+, няма да се притесняваш.

Аз лично мога да си наложа да не се занимавам с теб, да ти прескачам постовете и въобще да не ти обръщам внимание. Упс, и едно предложение - след препинателен знак слагай спейсбар.

"а и би ли ме светнал ти ли каза на изкопаемото че пиша тук?"
понеже, видиш ли, е твърде сложно да напиша bgforce.frbb.net и да погледна новите мнения . . .

Ъъъ, вкарвам и малко нещица тука от другата тема:

"не позволявайте на змията да излезе от дупката щом се покаже и ХРАСС режете главата!" - АХАХХАХАХАХ. Култ, копеле, култ. "ЗМИЯТА", ПФХАХАХАХАХАХАХАХ!

"федератите да оспамят всичко"
Та, ти си твърде твърдоглав (да не кажа, опа, ще кажа - ТЪП), за да проумееш, че пичовете там са главно между 18 и 26 години и последното им занимание е да се дотресат в новото форумче и да "оспамят всичко". И между другото, само един пост във форума на Федерацията е по-стойностен от голяма част от вашия форум, преди появата на бобо . . .

"я поне кажи кой точно ти е казал че съм писал тук та да знам поне да изоставя завинаги дори и спомена за форс гилд едва ли си си домъкнал кухата кратуна тука просто от носталгия по старото" - мм, всъщност от скука. Написах старото адресче, за да видя дали не се е появил някой нов потребител, който да викна в новия форум. uavor го бях видял тука и веднага му взех скайпа и му обясних за новия форум. Едва ли точно моето обаждане го е накарало да дойде, но пък пича пеше писал в раздела за изтребители, а за съжаление няма с кого да завържа дискусийка в новия форум.

"а и не смей да пристъпваш в моя блог отново защото само ще ми отвориш работа да ти измислям някакво отмъщение" ъхъ, ъхъ, ама наистина - малко повече труд не можа ли да вложиш там? Намини през "безсмъртен" - не казвам, че е велико нещо, но откровено смятам, че е по-добре от твоя блог . . .

Таа, аз пак ще намина, да видя какво бисерче ще изсереш пак. И все пак не се чувствай задължен да ми отговаряш . . .

DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Сря 17 Окт - 14:44

Поред на номерата накратко защото не заслужаваш много думи.

Не си заслужил обиди на български

Ти си недоразумение в това няма спор бих казал че ти може да си реклама за ползване на презервативи.Не искате да си имате едно такова като Дади? Правете безопасен секс.

Не ти вървят изводите не прави повече не си се научил още много си малък.

Е те само едни определени хора мислят че като ги плюеш вали дъжд
Ало 4-ти километър ли е?

Баннат си защото си едно псуващо детенце което нещо се е зело по насериозно и от мене.

"федератите да оспамят всичко"- Това не е мое изречение

Бобо е едно самодоволно арогантно говедо което смята че е хванало Лукас за патката защото е прочел някой друг комикс и книга.Той затри половината форум докъто беше тук

Мнението ти за блога ми не ме засяга а по скоро ще се фърля от балкона от колкото да доида в твоя саит

Аи с здраве даденце дано някога да се земеш толкова насериозно колкото мене
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Нед 21 Окт - 12:57

Не че имам нещо против вас, но направо ми пълните душата, не мога да спра да се смея... lol! върха сте трябва да взимам уроци, че да затапвам нещастниците от мойто даскало lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   Нед 21 Окт - 15:34

Еми стараем се колкото можем учителю Фисто.

Нали така бe бостанска тикво я кажи баба Fuck you. Та да видим успях ли поне на английски да те науча.

Признавам че в началото доста изяхах метлата зарад тоз малкия ама сега вече ми е спокоино и забавно дори ми е приятно да се плюваме взаимно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DuGalle, Lino Walker...   

DuGalle, Lino Walker...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next