ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Форумна Ролева Игра?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Plo_Koon
Падауан
Падауан

Male
Брой мнения : 160
Registration date : 23.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пет 6 Юни - 11:24

на мен лично ми е по-интересно с герои от сагата, но както решите...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://starwarsrpn.forumotion.com/index.htm
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пет 6 Юни - 12:29

http://bezsmarten.frbb.net/

Аре играйте тук. Зако ви е да се занимавате 1000 дни докат се направи ту форума и се дадат некви права и простотии. Довършете тва ФРИ или го почнете наново.
Вижте профила на потребителя
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пет 6 Юни - 13:12

Безсмъртен си е моя работа и ще си го оправям . . . през лятото Very Happy

Въпросът не е толкова, че на мен ми се играе, колкото че търся начин да стимулирам някаква активност в тоз' форум -.-

Plo_Koon
Падауан
Падауан

Male
Брой мнения : 160
Registration date : 23.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Съб 7 Юни - 4:32

ето линк за форума на братчед ми и мен. надявам се да ми хареса...
пп. взех от новият ви форум това за частите за лазарният ви меч, ако имате нещо против само ми пишете и веднага ще ги махна...
ако искате ми дайте вашият банер и аз ще ви дам моя и да си ги рекламираме?!

Това мнение няма място тук в тази тема ! Ако желаеш направи нова тема (не в раздел новини мисля ,че си имаше раздел за такива работи)

DaRkAnGeL
Вижте профила на потребителя http://starwarsrpn.forumotion.com/index.htm
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Съб 7 Юни - 11:36

offtopic : това ,че не пиша в форума не значи ,че не преглеждам темите ! Не си мислите ,че сте без модераторски надзор!
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пон 9 Юни - 7:55

Хора, с цел да почнем играта до края на седмицата, най-късно с началото на новата седмица (тамън трябва всички да са свършили класни и глупости), моля ви, НАПИШЕТЕ В КОЯ ЕРА ИСКАТЕ ДА СЕ РАЗВИВА И СЪЩО ТАКА ДАЛИ ИСКАТЕ ДА ИМА НЯКАКВА ИГРОВА СИСТЕМА ИЛИ НЕ?

Благодаря за вниманието Embarassed

Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пон 9 Юни - 11:38

Ето моето мнение:
1. Напълно съм съгласен с ерата (алтернативната). Само не ми стана ясно задължително ли е всички да сме срещу Конфедерцията?
2. Напълно съм съгласен и за това с гейммастъра и според мен Дади и Хайма (съжалявам ако съм сбъркал правописа на името) са перфектния избор за тази длъжност. Само не съм много съгласен с това да има определени статове, но съм готов да се жертвам за общото благо...
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пон 9 Юни - 12:09

Лино, ти си мой човек {P}~~~

И, за да отговоря на първия ти въпрос - разбира се, че не. Всеки има свободата да играе какъвто си иска - ако ще неутрален, ако ще пират, ако ще сенатор, който се опитва да отцепи сектора си от републиката и да си направи собствена си галактическа държава. Пълна свобода ^.^ Това се отнася и за всяка ера, в която играем, разбира се - играчът не е задължен да застане на страната на една от воюващите фракции, а може да бъде какъвто си иска, стига все пак историята на героя му по някакъв начин да се вписва в Голямата картина и да участва в главните дейтвия някак :- )

Едит:
А, и в случай, че не става ясно -> аз също съм за алтернативната история, без правила и системи :- )

DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пон 9 Юни - 13:19

хм на мен пък ми хрумна друга идейка за ерата какво ще кажете да почнем играта от съвсем началото Smile така дори тези които не са чели нищо ще разберат от каде се започва МВ и мисла ,че ще е по интересно Smile
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Пон 9 Юни - 22:04

ОК. Ето го първия ни (и, и слава богу, единствен) проблем: имаме голям пролем в това да се рзберем в коя ера да се води ФРИ-то. Ето какво решение предлагам аз - нека Фисто направи един голям раздел "Форумнa Ролева Игра" и като под-раздели да направи различни ери. На мен например най-много ще ми е интересна ерата с алтерната история, но не бих имал нищо против да имам и играя с герой и в другите ери.
Но така пък ще произлезе втори проблем. Тези, на които им се играе в някоя от другите ери ще играят само там и ще стане така, че някои хора ще играят сами. Мисля, че това би могло да се реши ако всеки от нас има герой в поне две от ерите и естествено да играе с него....

Последната промяна е направена от Lino Walker на Сря 11 Юни - 10:58; мнението е било променяно общо 1 път
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Вто 10 Юни - 8:45

Най-демократичното решение . . . и най-сложното за прилагане, разбира се. :-/ С налагеното на правило всеки да има герой във всяка проблема като че ли се решава, но да играеш едновременно с много герои, които участват в различни действия - бая сложно е това. Да не говорим, че е много по-приятно да се концентрираш изцяло върху един герой и да можеш да го направиш колкото се може по-уникален, неповторим и т.н.

Но пък в интерес на истината звучи интересно като идея и в края сметка нищо не пречи да пробваме :- ) Стига разделите да не са повече от три-четири все пак, защото иначе, imho, става наистина супер сложно :-/

DarkAnGeL, какво разбираш под "съвсем началото" ? :- )

Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Вто 10 Юни - 10:06

Мисля, че DarkAngel говори за ерата на Старта Република (25 000 години ПБЯ, ако не се лъжа).
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Вто 10 Юни - 11:57

не се лъжиш а и това не пречи да направим нова МВ история смисал като се почне от началото с нови проблеми а у Smile ,че ако се движим по сегашните всеки ще знае изходът накрая какъв е и така ....

П.П казвайте от какво имаме нужда от правене и веднага го правя поне аз ще влизам редовно !!!
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Вто 10 Юни - 12:40

Ами, не знам, ако много ни сърбят пръстите да играем - може да направим както Лино предложи - слагаш един нов раздел, в него три или четири подфорума с времеви ери; един подфорум за дискусии; един подфорум за героите и да определим събота/неделя като Денят за старт.

Можем все пак и да се позовем на джедайската добродетел, наречена търпение, и да поизчакаме още малко, да се обадят колегите, да си кажат мнението и така да почваме :- )

Ъъъ, мен ми е все тая, като цялото, в момента дори залитам леко към предложението на Лино за много времеви ери (най-малкото защото си измислих що-годе готини персонажи за всяка ера :Д, стига да я има и таз' мойта алтернативната съм съвсем доволен XD). Но принципно гласувам с една ръчичка и едно пипълце да поизчакаме още малко.

ПП
Тъмний ангелю, честито повишение ;-р

DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Вто 10 Юни - 12:42

ми добре ще изчакаме още малко да видим какво ще решим и веднага ги правя Smile
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Сря 11 Юни - 11:07

Ами добре. Засега се очертава да има 3 ери - тази на Старата Република, алтернативната и ерата на Бунтовническия Съюз. Според мен са напълно достатъчни.

П.П. Няма ли да е по-добре да заменим някоя от не-алтернативните ери с (или пък просто да сложим като ера) периода между 3 и 4 епизод?
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Сря 11 Юни - 14:19

искам окончателно решение да правя ли разделите с ерите Smile
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 1:48

Епа, изчакай за т'ва окончателно решение до неделя. Нали идеята е все пак да се вземе демократичен избори и всички да си кажат мнението? Инак ей сега ще издиря и изръчкам разни хорица по скайп, та да седнат да си кажат мнението :- )

Между другото - за ерата 25 000 години ББЯ - т'ва не е ли твърде отдалечено? То тогава ни република има, ни знаем джедаи дали има, ни нищо :-/ Не е ли по-добре действието да се развива някъде около KotOR - Мандалорианските войни или Джедайската гражданска война? :- )

А, и твърдо подкрепям Lino - ерата на Бунта/Новата република задължително трябва да я има! :- )

DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 4:00

вие къкто решите мисля ,че всякак ще е интересно Smile а и също може да го включим като истенска игра тоест имам предвид като стане време да кажем сит да се срещне с джедай или нещо подобно да се играе битката на джеди академи (най вероятно този новия мод ,че там май ще е по интересно ) Smile и после само да се напише как е минала битката и някакви по интерестни работи Smile
Darth Haima
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Брой мнения : 40
Registration date : 20.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 6:34

Аз съм "за" варианта с трите ери.

1 -ва ера - Да обхваща периода м/у KotOR 1 и 2
2 - ра ера - алтернативната такава.
3 - та ера - обхващаща борбата м/у империята и бунтовническия съюз.

П.п идеята с джедай академи си я бива( с малко повече работа и координация сигурно ще се получи).

Покоят е лъжа, съществува само страст. Чрез страст аз постигам сила. Чрез сила - постигам могъщество. Чрез могъщество - постигам победа. Победата ще счупи моите окови. А силата ще ме направи свободен.
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 8:07

и аз съм сигорен ,че ще се получи ,защото на там този новият мод има и много карти които можем да ги включим за мисии Smile
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 11:00

А няма ли да е по-добре ерата при KotOR да я заменим с периода между 3 и 4 епизод?
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Чет 12 Юни - 13:22

може защо пък не Smile незнам вие както решите
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Съб 14 Юни - 12:27

Чакаме и чакаме, ама никой нищо не е написал. Така или иначе, ако постъпим демократично и направим трите раздела с трите ери няма да има проблеми и онеправдани, предполагам. :- )

I)Ерата на Старата република, 4000 години ПБЯ, между KotOR I и KotOR II. Само един въпрос: веднага след края на първата игра или някъде по-към средата, например Джедайската чистка?

II)Алтернативната ера - битката за Корусант свършва с провал за републиканските сили. Гривъс и Дууку залавят Палпатин и успявят да избягат от флотата на Републиката. Оттук насетне настъпва хаос в галактиката, Републиката рязко се смалява, Конфедерацията обхваща почти целия Външен ръб, джедаите единствено формално не управляват Републиката, иначе по-голямата част от властта е съсредоточена именно в техните ръце. Тук ще напиша доста повече информация, утре ще я имате :- )

III)Ерата на Бунта (между епизоди III и IV) - движението тепърва се заражда и набира сила, бунтовниците са малко, зле въоръжение [МНОГО зле въоръжение, съвсем сериозно], тепърва започват да привличат различни светове към каузата си.

Та, нека се направи един раздел Форумна ролева игра, в него четири подфорума: по един за всеки времеви период и един раздел за герои. В подфорумите за ерите ще се намират теми с информация за времевия период, за замесените фракции. Също така и темите за дискусии ФРИ-то в отделните ери ще се намират в тези подфоруми. Подфорум герои пък ще е за информация за персонажите на играчите, като всяка тема там нека има един от следните тагове в името си:
[СР] - Стара република
[АИ] - Алтернативна история
[ЕБ] - Ера на Бунта

Darth Haima
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Брой мнения : 40
Registration date : 20.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   Съб 14 Юни - 12:46

Време е значи да почваме. И аз смятам , че с включени три ери няма да има някой онеправдан. Сега остава само Тъмният ангел да зпретне ръкави....И в крайна сметка да се потопим в света на ФРИ то xaxa

EDIT : Последно запитване - всички ли са съгласни аз и Дади да поемем ролята на водещи?

Покоят е лъжа, съществува само страст. Чрез страст аз постигам сила. Чрез сила - постигам могъщество. Чрез могъщество - постигам победа. Победата ще счупи моите окови. А силата ще ме направи свободен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Форумна Ролева Игра?   

Форумна Ролева Игра?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next