ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙCalendarGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Анимета

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Анимета   Чет 23 Окт - 13:20

Наруто е боза и това всички го знаят. Но на има хиляди анимета, много от които са по-добри от Наруто. Я да видим сега кой е фен, кой какво гледал, кой какво е гледал :Д

В момента я следим три анименца: Bleach, което силно се препоръчва на всички разочаровани и неразочаровани фенове на Наруто, няма начин да не ви хареса :Р

Също така гледам Soul Eater - всяка седмица излиза нов епизод, постепенно все повече и повече се увърта и историята става много добра. Има само 29 епизода за момента, тъй че за никога не е проблем набързоа да ги изгледа и всяка седмица да тръпне в очакване на нов. В общи линии, става въпрос за академия от събирачи на души - шинигамита, в общи линии, гонят зли духи и внимават да не се превърнат в Кишин (Бог на злото, в общи линии :Р). В началото е малко мудно и първите десетина епизода са представяне на главните герои и нищо съществено не се случва, но от 17ти някъде нататък става мега добро. Стилът на анимация е страхотен, героите са готини, битки и чувство за хумор има - силно се препоръчва на всички!

Също така и загледах D.Gray-Man. И то е много добре, и в него гонят разни зли духове. Има около сто епизода, вече е свършило и не излизат нови. Готинко е, най-вече саундтрака му е мажещ. И единствената героиня е убер сладка Embarassed

Освен тез' съм гледал, разбира се, Наруто (кекеке :Д), DeathNote, Air Gear, Tengen Toppa Gurren Lagann (мега доброто мека аниме, велико!), Samurai Champloo. А, да, и Hellsing Devil Както и Final Fantasy VII; Advent Children, което кърти толкова лошо, че го поставям на едно ниво с Междузвездни войни! :Д

Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Анимета   Пет 24 Окт - 10:14

Наруто не е боза, много си е добро! Гледал съм няколко анимета и единствените, които ми харесаха са Samurai Champloo, Shaman King и Naruto & Naruto Shippuuden ^^

И познай кое от тях още ми е на главата и продължавам да му се радвам ?! - Ами Наруто разбира се. Може да излиза бавно, но самия сторилайн направо рулира! Wink

Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Анимета   Пет 24 Окт - 10:48

Стига, бре. :-/ Шипуден наистина дава признаци, че ще се опрви, но някак не мога да го повярвам. Те така бавно го влачат анимето - пет минути бой и останлото време се гледат тъпо или има flashback . . . саундтрака също не ме кефи - муден и като цяло избива твърде много на оперно изпълнение. Оригиналните серии имаха толкова готини мелодии, а тука сега нещо са осрали :-/

То си е и въпрос на вкус, де, но аз честно казано не разбирам как някой може да се кефи на Шипуден и да обяснява, че е по-добро от изброените от мен :Р Най-малкото Bleach го отвява по абсолютно всички показатели. По-готини герои, повече екшън, повече хумор, повече действие. Мазало, бре! :Д

Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Анимета   Пон 27 Окт - 11:15

Нз някакси съм си свикнал с Наруто и още не мога да заменя това аниме. Може би като свърши ще се отпусна за други lol!

Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Анимета   Вто 28 Окт - 7:29

BLEACH FOR THE WIN Clapping
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя