ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Пиратски кораби

Go down 
АвторСъобщение
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male
Брой мнения : 1993
Местожителство : The Purgatory
Професия : Purifier
Registration date : 30.09.2006

ПисанеЗаглавие: Пиратски кораби   Пет 13 Окт - 10:58

Както обещах ще сложа яки снимки на някои кораби използвани след модификация от пиратите По принцип корабите в тази тема са произведени от CEC(Corelian Eng. Corps)и са от клас Freighters Те са пригодени за транспортни и тъговски цели и служат добре на по бедните търговци Корабите обаче са много използвани от трафиканти,гангстери и пирати след модификация Имат различни въоръжение(конфигурацията а не самите оръжия),капацитет,скорост,броня според серията към която принадлежат Както казах често са модифицирани.Абсолютно всички имат хайпърдрайв и то мощен
Ето ги и снимките с наименование на модела

YG-4210

Спецификации и модификации:
Дължина:25 метра
Макс.скорост в атмосф.:800км/ч
Хипердрайв:Клас 3
Щитове:Налични
Навигационна система:Налична
Въоръжение:Няма
Екипаж:2 или повече
Пътници:12
Товарен капацитет:25 метрични тона
Консумативи:1 година
Други системи:Спасителна капсула

Модификации:
Дължина:Не се променя
Макс.скорост в атмосф.:Може да се добавят ускорители които за кратко време вдигат до 1300км/ч-рядко се прави
Хипердрайв:Подсилва се мощността на генератора-много често се прави
Щитове:Често сесменят изцяло с по добри
Навигационна система:Рядко се модифицира
Въоръжение:Почти винаги се добавят до 3 единични и 1-2 двойни оръдия
Товарен капацитет:Не се променя
Консумативи:Не се променя
Други системи:Рядко се добавят нови.Ако има такива случаи нямам точно инфо за какво става дума

YT1760

YT2000

YU-410

YV-100

YV-330

YV-929

Yz-775

Последната промяна е направена от на Пет 17 Ное - 10:38; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Lino Walker
Bounty Hunter
Bounty Hunter

Male
Брой мнения : 798
Местожителство : Тарис
Професия : Ловец на глави (особено чалгарските)
Любим цитат : "I'm just a simple man trying to make my way in the universe." - Jango Fett
Registration date : 31.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Пет 13 Окт - 12:45

Супер, не знам обаче защо, но доста от тях ми приличат на Хилядолетния Сокол...
Вижте профила на потребителя http://legacyofkainphbb.forumotion.com/
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Пет 13 Окт - 14:00

Защото Сокола е YТ-1300 по документи! Smile
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
KOceTo
Techno Архитект
Techno Архитект

Male
Брой мнения : 1983
Местожителство : На главата ти отгоре.
Професия : Count Mortarius
Любим цитат : Join The Dark Side
Registration date : 29.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Пет 13 Окт - 22:56

Ами ти за какво си мислиш че е предназначен сокола.Един мошенник (Хан) го е спечелил на карти от труг мошенник (Ладо), а замислял ли си се от къде пък го има ландо.Според мен тоя стар разбрицан кораб е обиколил много играчи на хазартъ в галактиката.Нищо чудно пурво да е бил притежание на пирати.

Последната промяна е направена от на Пет 17 Ное - 5:44; мнението е било променяно общо 1 път
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 14 Окт - 2:51

да ама хан соло напраи страхотна реклама на CEC Показа на цялата галактика че с един транспортен разбрицан кораб създаден от CEC и с едно двоино лазерно може да свали цяла империя или по точно да спе4ели огромни битки и да разруши цяла звезда на смърта Да тои и 4уи са добри пилоти но те доказаха 4е корабът създаден oт CEC e достатъ4но издържлив макар и брицан Space Craft
Argentum
Майстор Джедай
Майстор Джедай

Male
Брой мнения : 175
Местожителство : Uppsala, Sweden
Registration date : 04.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Сря 15 Ное - 16:17

Първо, корабът на Хан не е "брицан". Той е подобряван и надграждан толкова пъти, че многократно превъзхожда фабричните си събратя. Точните детайли ми се губят, но "Соколът" има допълнително четворно лазерно оръдие (по спецификации е само едно), допълнителни торпедни отсеци (по принцип няма), военен хипердвигател и военна сензорна уредба (цивилните са по-маломощни), броня свалена от тежък кръстосвач и още и още. С "Хилядолетния сокол" не бих се поколебал да се гавря и с някоя фрегата.

Darth_Sanguinis, вземи сложи малко информация за всички тия кораби, така само като снимки е постничко едно такова.
Вижте профила на потребителя http://bioramblings.blogspot.com
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Чет 16 Ное - 10:26

Ами аргентум виж ся,корабът може да е ХИЛЯДА пъти модифициран НО това не значи че е в ПЕРФЕКТНО състояние.А пък и да сме видели освен 1 път в сагата корабът да е уцелен-не,тоест нещата не опират толкова до броня а за оръдиет-айде сега Не очакваш предполагам 4-ворен турболазер да смаже 1 фрегата-ХА.Звучи смешно.Хан сто пъти се оплаква че хипердрайва бил скапан и системите по стартирането бавни.Корабът е в СЛАБО състояние,независимо от модификациите.А за темата:нещо ти бяга,това НЕ Е тема за спецификациите на корабите,а тема-галерия специално за кораби ползвани от пирати.Това съм го писал 2 пъти.АКо реша ще пиша за корабите нещо по конкретно.
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

Брой мнения : 1003
Registration date : 01.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Чет 16 Ное - 11:27

Корабът е в добро състояние - Хан се оплаква, защото така е свикнал. А преди Black Fleet Crysis Републиката ремонтира кораба от горе до долу, сменя всички прецакани неща и добавя ускорител за хипердвигателя...

Теми галерии - мисля, че нямат място тук. Вместо просто да постваш картинки, което не е никакъв труд, напиши по нещо за всяка картинка, ако трябва в отделна тема.

Пък и точно за тези кораби има само по пет-шест реда инфо, така че що не си вдигнеш **** и не почнеш да превеждаш?
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Чет 16 Ное - 11:54

Ъхъ, кораба е бричка. Затова нееднократно е надбягвал имперски патрули. Затова нееднократно е побеждавал в битки с повече и по-силни кораби. Затова през епизод 5 успешно маневрира между два Звездни Разрушителя, избягва им изстрелите, както и тези на TIE изтребителите. Затова преминава през астероидното поле без да се блъсне в някой астероид. Затова взривява Втората Звезда на Смъртта. Бричка бе, дееба, дайте да го дадем за скрап . . .

Тема-галерия няма смисъл да има. Който иска снимки - има Google.

По темата: Аз съм голям фен на всички, което съдържа Corellia в името си. Транспортите им не правят изключение. За мен са най-красивите кораби от вида си в галактиката. Освен това лесно могат да бъдат модификацирани. Което е хубаво, тъй като основния модел всъщност не е върховен кораб. Повечето идват без оръжия и щитове, със слаб хипердвигател. Но след малко пооправяне стават мивкокърти ^^
Вижте профила на потребителя http://www.bezsmarten.free.bg
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Чет 16 Ное - 23:41

Виж ся дади корабът прави сичките тея работи защпто го пилотират ХАН И ЧУИ.Пак казвам модификациите не правят кораба в отлично състояние
Не отричам поправките за които нем говори но аз имах предвид времето на империята послеее....ясно какво е станало.А темата може би и е грешно името-ГОРЕ съм писал че темата е за кораби ползвани от пирати.Така че името трябва да е друго.Затова и стана спора.Ще разширя темата с малко инфо за всеки кораб и модификациите му(доколкото намеря)И моля не ме стреляйте друг път с фрази от рода да си размърдам ****.Достатъчно пиша и за кораби и за компании и задруги неща.Когато реша и имам повече свободно време ще напиша и за тези кораби по отделно.Забележете но аз ВИНАГИ досега съм писал подробни инфота така че не мисля да съм заслужил упреци за това.Щом мислите че темата е постна-ок ще я оправя
Бобо W
Рицар джедай
Рицар джедай

Брой мнения : 1003
Registration date : 01.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Пет 17 Ное - 0:20

Тука си прав - ако подхождах така към всеки, директно щях да ви изпсувам всичките Smile .
[/u]
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Пет 17 Ное - 10:13

Ех ех ех ех... Днешната младеж е ужасна-груба,брутална,пълна с деца и юноши готови да се убият за една игра карти или да пребият учителка по ФВС,но запомнете едно
КОЙТО ПСУВНЯТА НОСИ
ТОЙ И БАНА СИ ПРОСИ тъй че моля всички ви и най ве4е нем понеже той отвори темата-НЕ ПСУВАЙТЕ нека да не се стига до бан.Започвам да оправям темата още сега Ще пиша главно за модификации понеже темата е за модифицирани пиратски кораби ама никой не чете.Писал бе хора горе за модификации и функции на пиратски кораби И ползвах снимките като допълнително инфо вместо само да изброя пиратските кораби.Моля да ме извините че обърках заглавието
Пло Куун
Administration
Administration

Male
Брой мнения : 1462
Местожителство : Някъде там...
Registration date : 10.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 8:36

nem13 написа:
Тука си прав - ако подхождах така към всеки, директно щях да ви изпсувам всичките Smile .
[/u]

Тцк Тцк Тцк
Без коментар ThumbsDown
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 8:49

Неколко стотин от тия и тва което е останало от Империята няма да има шанс Wink
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 9:01

Dart Vader написа:
Неколко стотин от тия и тва което е останало от Империята няма да има шанс Wink
Сто такива не могат да повалят ISD, тъй че спокойно, Империята никъде няма да ходи Wink
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 9:23

Laughing Laughing Laughing Така така имаш усета на ръждясала навигационна система или по точно вейдър го няма тоя усет.Прав си че корабите не са много силни но сто ще свършат работа за 1 ИСД.И все пак корабите се ползват от пиратите не за чак такива масивни щурмове та чак ИСД да пръснат,НО в интерес на истината има такъв случай.По време на Империята,през не помня коя година се сътои голяма битка между Имперския флот и временно сформирания флот на Трафикантите които ползват точно тея корабчета Познайте кой пе4ели-КОРАБЧЕТАТА на трафикантите.Това е може би най срамната загуба за империята
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 11:34

Предполагам, че говориш за Битката за Нар Шадаа. Там "флота" изградена от подобни контрабандьорски кораби се изправя срещу една дребна имперска група. Само дето контрабандистите хич не са с леки транспорти. На тяхна страна участват CR90 корелианска фрегата, Минстрел-клас кораб, кораб тип Light Corvette, един Imperial Customs Frigate, плюс няколко по леки транспорта.

Империята пък разполага с три крайцера клас Дреднаут, два Carrack-клас кръстосвача, четири Neutron Star-class bulk cruiser, както и 16 по-малки кораба клас Guardian. Имперците губят 1 Дреднаут, 1 Carrack, 3 Guardian-a, както и един Неутрон. Контрабандистите губят много повече, но имперския командир, водещ операцията нарежда оттегляне. Освен това самата атака не е замислена да бъде тежка, а просто да се сплашат престъпниците.

Един ISD, със сериозен командир, може да отвее подобна "флота" от кораби за няколко минути.

http://starwars.wikia.com/wiki/Battle_of_Nar_Shaddaa
Darth Sanguinis
Ситски Лорд
Ситски Лорд

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 18 Ное - 11:49

ИДЕАЛНО.Много добро инфо.Съгласявам се с теб.Убеди ме Smile
Lord Dart Sidius
Посветен
Посветен

Male
Брой мнения : 67
Местожителство : Карлово
Професия : ученик
Любим цитат : Това са джедаиски изстребители нали?
Registration date : 26.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратски кораби   Съб 27 Окт - 0:52

Най-ме кефи първия YG-4210
Вижте профила на потребителя http://www.vbox7.com
Starkiller
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 227
Местожителство : Варна
Професия : Jedi Guardian