ПОРТАЛ-САЙТИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Force
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 433
Местожителство : София
Професия : Джедай
Registration date : 12.12.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 20 Мар - 5:02

ще излезе ли някога за ПС?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://emma-watson.net/
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 917
Местожителство : При майката на Dadi
Професия : Баща на Dadi
Любим цитат : Go to hell dadi and burn there!
Registration date : 26.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 20 Мар - 6:47

Едва ли за да не умре бизнеса на конзолите игрите който правят за конзола не излизат за ПЦ. Аз лично се надявам за една конкретна игра много се надявам но уви.
Вижте профила на потребителя http://ued-dugalle.blogspot.com/
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Брой мнения : 1838
Местожителство : Корускант
Професия : Върховен Учител в Джедайския Орден
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural
Registration date : 14.07.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 20 Мар - 12:14

Ами ще излезе Force Unleashed обаче има да чакаш много, иначе го има като план на LucasArts.
Правят игри за PS2, защото в другите държави се играе повече на това. Тук в България сме по-бедни и някои нямат пари за конзоли, а вместо това компютри. Тоест прецакани сме!
Вижте профила на потребителя http://bgforceguild.hit.bg
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 20 Мар - 12:17

Фисто аз категорично не съм съгласен че сме прецакани един ПЦ е 100 пъти по добър от коя да е конзола PS1 PS2 PS3 или Xbox дори няма смисъл от сравняване.
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male
Любим цитат : The Dark Side... is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Сря 21 Мар - 2:02

Да ама разработчиците не ги интересува българите с какво играят lol! lol! lol!
Вижте профила на потребителя http://bgforceguild.hit.bg
d@40
Jedi Hunter
Jedi Hunter

Male
Брой мнения : 736
Любим цитат : Star Wars , Girls , Science, Politics
Registration date : 15.07.2006

ПисанеЗаглавие: Star Wars : The Force Unleashed   Сря 11 Апр - 14:57

Незнам как да започна ! Това е "духовното" продължение на Jedi Knight .
Да тук пак взимаме меча под ръка , но с две основни разлики ! Тук сме Сит и повече ще използваме силата отколкото меча !

ИСТОРИЯТА
Не се знае много за нея , но от това което се знае действието ще се развива в периода между 3-ти и 4-ти епизод , като поемаш ролята на ученик на Вейдър заелсе с "чистенето" (мисля че като на SW фенове няма какво да ви обеснявам за чистенето)като дори ще се налага да избивате всички очевидци дори това да си имперски щурмоваци . От ЛукасАртс обещават много завързана случка , с много същества, планети и воабще самия факт че Лукас ВОДИ ПРОЕКТА е гаранция че от към сюжет играта няма да се издъни !

НОВИ ТЕХНОЛОГИИ

Едната е подобрена версия VHS - Virtual Healt State a именно DMM - Digital Molecular Matter , нещо доста интересно - по различни начини ще се чупят, угъват и тем подобни натиски дърво , пластмаса , метал , стъкло и т.н.

И нещо феноменално а именно Eurphoria . Всеки ИИ ще има свой Мозък , нервна система и мускули ! Тоест където го ударите това ще реагира на мускула, а мускула ще въздейства на нервната система . Мозъка напрактика е напрактика къде да те одари един комютър , дали на място където ще ти вземем малко кръв или много .Също така мозъка ще е доста подобрена версия като например :
Удряте със Force Push (м/у другото къде точно ще ударите също ще има значение , дали по главата или краката и т.н.) и щурмовака ще се хване някъде , но ако сте го одарили малко по-надолу може вместо да се хване , да се пребие .

СИЛАТА > МЕЧА ! ЗАЩО ?!?
От ЛукасАртс казват , че когато видитее колко лесно се използва силата и колко по-интересно е веднага ще забравите за меча ! Но ако искате да си играете на саморай и това ще е възможно ! А от ЛА обещават , че силата ще се използва с лекота ! Също така ще имаме и набор от други оръжия , но те ще са безполезни при положение , че ще имате удоволствието да ползвате силата cheers cheers cheers Аз лично смятам , че това ще е много по-добра игра от Jedi Knights , вашето мнение ?

http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/770/770534/star-wars-the-force-unleashed-20070305081343049.jpg
http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/770/770534/star-wars-the-force-unleashed-20070305081832784.jpg
http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/770/770534/star-wars-the-force-unleashed-20070305081853361.jpg

Бележка от модератор-Дади: Не обичам да ми се разтяга страницата, да оставих някои от картинките като линкове ;- )

"Jedi, you are surrounded, your armies decimated. Make peace with the Force now, for this is your final hour. But know that I, General Grievous, am not completely without mercy. I will grant you a warrior's death. Prepare."
Вижте профила на потребителя
DuGalle
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Сря 11 Апр - 15:36

Звучи доста примамливо има само един недостатък че ще е за ПС
Кит Фисто
Върховен инквизитор
Върховен инквизитор

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Чет 12 Апр - 2:26

Ох сега като прочетох това инфо, което си дал много ми се доигра. И се сетих, че може би има някакъв шанс да я играем на компютър. Не много скоро, но не и много далече в бъдещето, ще излезе кракната в тракерите. Само дърпате последната версия на някакъв ПС2 или Ексбокс емулатор и записвате и цъкате. Няма да е толкова интересно на компютър да се играе, защото по принцип играта не е предназначена за него, но пък може и възгледите да са ми грешни. Трябва сегат да спестявам и за конзола Razz

П.С. - не стига, че спестявам за хост, ами сега за конзола и други неща, които желая да си купя. Ехххх кога ще се науча! Razz lol!

Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 364
Местожителство : Ох не ми се мисли да пиша...
Професия : Комарджия
Любим цитат : Дойдох,видях,победих.
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Чет 12 Апр - 5:21

Много добра игра,по геймплей играта е доста свежа,историята щом е водена от самият Лукас значи ще е на висока класа.
Вижте профила на потребителя http://Games.BG
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Брой мнения : 709
Местожителство : Корелия
Професия : Пилот от Разбойническата Ескадрила
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."
Registration date : 27.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пет 15 Авг - 3:20

Не знам защо, но почвам да предусещам огромен FAIL за тази игра. Причините са немалко, почвам да изброявам:

1) Коя беше последната добра игра на Lucas Arts? Батълфронт? Котор? Които излязоха преди, колко, ПЕТ ГОДИНИ !? Междувременно то пускат КotOR II, Battlefront II, Empire at War. Нелоши игри, но в моите очи са с твърде много нереализиран потенциал. А за Lego Star Wars въобще няма да говоря, т'ва въобще игра ли е? Всеки може да направи jump and run за деца, базиран на гейм-концепции по-стари от мен -.-'

2) Коя е основната идея на The Force Unleashed? Силата! Ок, дотук добре. Само че някой да е чул за нещо друго? За битките със светлинни мечове нищо не се казва, което ме кара да си мисля, че или ще е супер дървено, подобно на Revenge of the Sith за PS2, или ще е мега randon, kaкто е при Jedi Knight сериите. В самата Сила няма нищо лошо де, само че това сме го виждали преди. Най-вече в Half-Life 2. Сега, погледнете ме в очите и ми кажете, че Силата не е копие на gravity gun. Признавам, ще е забавно да се види, но съм готов да се обзаложа, че след първия час игра ще омръзва. Просто не можеш цяла игра да базираш на една единствена концепция! Или ако го направиш, то играта трябва да е пет мисии на кръст, подобно на Portal.

3) Така или иначе ако геймплеят не е твърде осран всичко ще е ок, стига и историята да е ок. Ама . . . ами, не е ! Началната мисия, някаквао ХЛАПЕ изтегля със Силата меча от ръцете на Вейдър? По-нататък става още по интересно, като, разбира се, нашият герой се влюбва, вижда Истината и преминава на страната на доброто за един решителен сблъсък срещу бившия си учител. LAME! Банално, банално и пак БАНАЛНО! Точно тази история за обръщането от Тъмната към Светлата страна колко пъти сме я виждали? Щот' аз изгубих бройката, честно. Толкова ли не можеше до края да останеш ЗЪЛ и на края просто Вейдър да те предаде и убие, защото вижда, че си заплаха за него? Ако е нещо подобно - ура! Ама дудурци -.-'

Ще поживеем и ще видим, де, ама ме обхваща един такъв песимизъм, че не е истина. Една цяла игра, базирана на убер графика и физичен енджин - еми, не се прави така :-/

ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пет 15 Авг - 17:17

Доста обширно мнение, но аз не съм съгласен за някой неща.

1: Първо не сме изпитвали досега форса.Имам предвит, че в Revenge of the Sith дори и битките със светлините мечове не са задоволителни.Да разбирам, че и в Force Unleashed ще бъде така, но форса си го бива Според мен ще бъде яко фън да меташ войничета

2:Историята според е доста добра, но това с преминаването към светлата страна не е задължително.Мисля, че създателите на играта казваха, че ще имаш шанс за изкупление т.е това означава, че можеш да си останеш от тъмната страна jedi

Очаквам най-доброто, но Лукас напоследък доста се изложиха.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male
Любим цитат : "We'll put that in your biography. General Antilles was so good he couldn't fail when he tried to."

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Съб 16 Авг - 5:12

Аз не отричам, че ще е забавно, просто смятам, че не може една цяла игра, която ще отнема от 5 до 10 часа за изиграване да е базирана на една единствена игрова концепция. Или трябва да има наистина голямо разнообразие от Сили и начини с тях да избиеш лошковците наоколо, или играта ще е Fail.

Сега, за да съм напълно честен, играта наистина се пука по шевовете от потенциал. Ако Силите са добре - страхотно. Ако историята не е банална - страхотно. Най-малкото в трейлърите се вижда събрание между Гарм Бел Иблис, Мон Мотма и Бейл Органа, тъй че явно ще станем свидетели на основаването на Бунтовническия съюз. Също така джедаят Рам Кота (Rahm Kota) изглежда супер готино и като цяло се очертава да ми е любимият персонаж, въпреки че ще умре. Само дето дори тук има plot hole, по дяволите! Станал е падауан на 18, при това по времето на Старата република! Ебаси, нали не беше позволено -.-

Та, идеята ми беше - СУПЕР много потенциал. Но същото едно време разправях за Battlefront II и за Empire at War, които не ми оправдаха очакванията. Тъй че към тази игра ще подходя песимистично, та току виж не остана твърде разочарован. :-/

Впрочем, ShadowMan, радвам се, че се връщаш. Надявам се, че ще останеш и няма да избягаш наникъде, щот' откъм потребители все още е малко страшничко тук и се радваме на всеки човек ^.^ Пък и колкото повече хора има, с толкова повече хора можеш да си пишеш, общуваш и обсъждаш Сагата ;- ) И ако оставаш - включи се към Форумната ролева игра :Р

DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male
Брой мнения : 868
Местожителство : Iridonia
Професия : Sith lord
Любим цитат : Dark side

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 12:07

ето един трийлър на играта дето честно казано ме трогна много ,незнам дали сте го гледали

https://www.youtube.com/watch?v=asvKQOJZXcs&feature=related
просто ... Smile искам xbox 360 ili ps2 ;(
Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male
Брой мнения : 996
Местожителство : на борда на "Екзекутор"
Професия : Ситски Лорд
Любим цитат : "This weapon is your life"-Obi-Wan Kenobi to Anakin Skywalker
Registration date : 02.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 12:20

Пфф , не знам дали знаеш , но този трейлър е стар Smile Въпреки това , е готин !
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 15:15

знам ,че е стар просто ми наби на очи :Д
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 15:42

Ето ви още един трейлър. И на двата не може да им се отрече, че са доста добри, като усещане.

В нормалните битки съзирам едни страхотни комбота, които, ако на играча бъде даден достъп до тях, биха направили играта доста готина. Въобще, лесна и зрелищна за употребва бойна система, плюс разнообразни и многобройни врагове = win. God of War се превърна в една от най-големите игри за PS2 именно заради това.

Но във втория трейлър отново се вижда звездния разрушител. Кълна се, ако наистина има сцена, в която ученика сам-самичък, с едната Сила свали от небето ЦЯЛ ШИБАН ЗВЕЗДЕН РАЗРУШИТЕЛ . . . мммм, би било тъпо . . .

Ааа, впрочем - поразчистих малко темата ;- )

Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 15:51

Защо да е тъпо да свалиш Разрушител със Силата ? Аз винаги съм искал да го направя , обаче нито една от игрите на МВ досега , не ми е предлагала това удоволствие Smile
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 16:03

Защото НЕ МОЖЕ . . . физически . . . дееба . . . 1,6 километра брониран линкор . . . дееба . . .

Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пон 18 Авг - 16:09

Изглежда , телекинетичните умения на Гален са толкова силни , че е ВЪЗМОЖНО wink
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 19 Авг - 6:19

Ако е толкова добър, то нито Вейдър, нито Императора, нито който и да е джедай, би могъл да му се опре!

Епизод 5 - Люк не може да си дигне изтребителя от блатото, та Йода, при това с немалко усилия, го вдига вместо него.

Епизод 2 - Йода трябва силно да се концентрира, за да задържи падащите отломки над главите на Оби Уан и Анакин.

Въобще, пълни глупости. ИСД-то е e тежка военна машина, тежаща СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ТОНОВЕ. И един човек си я размята както му падне. Айде, ТIE-fighter-ите щях да му ги простя, но цяла ИСД . . . ебаси . . .

Dart Vader
Sith Master
Sith Master

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Вто 19 Авг - 8:24

Знам , но все пак , това се нарича ФАНТАСТИКА Smile Знам , много добре , че е невъзможно да свали цял ИСД.
Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Нед 24 Авг - 4:48

Това че е фантастика не го прави редно. Не бива да се увърта вече установения Star Wars канон и да се разместват и ебават вече установени факти. От друга страна, самите геймдивелъпъри казват, че Силите са силно преувеличени и не само Ученика, но и всички останали джедаи в играта ще са невъобразимо мощни. Така или иначе, ако е твърде извратено - отписвам си го от канона. По същия начин, по който смятам, че и Тибър Зан никога не е е съществувал, а е само плод на една геймконцепция ^.^

Ето ви още едно клипче. Също така там има и още геймплей видеота на TFU. Какво прави впечатление - само шест сили, които ок, могат да се комбинират, но само на мен ли ми се струва, че са твърде малко? Особено имайки предвид, че цялата игра зависи от тях? Бутане, вдигане, светкавица, душене. Постепенно ще еволюират, но може и повече. Mind trick, confuse, force speed, разни сили-бъфове. По-скоро не обаче. Светлинният меч пък се държи като бухалка. Няма рязане на крайници, но пък не мога да отрека, че някои от комботата изглеждат страхотно. Ако са много и лесно за изпълнение, то поне играта наистина ще е зрелищна.

Битките с босовете пък залагат на концепция, позната ни от God of War - когато му свалиш кръвта достатъчно, влизаш в интеактивна анимация, по време на която трябва в точния момент да натиснеш топчото копче. В което няма нищо лошо, но защо не сложат малко разнообразие? Например в зависимост от позицията в която си спрямо боса да трябва различна клавишна комбинация да направиш и съответно по различен начин да го победиш. Да се нядаваме, че ще го има това, де, но по-скоро се съмнявам.

В тази връзка, "прословутият DMM" или Digital Molecular Matter, с който се хвалеха, изглежда като провал. "Всички обекти в играта се трошат реалистично", да-да. Колко пъти ни показаха големите стоманени врати, всеки път се трошат по еднакъв, при това доста дървен, начин. Или поне мен не ме кефи. Не че ме интересува, де, ама ебаси, поне да не се хвалят с недопечени манджи -.-'

Dadi
Рицар Джедай
Рицар Джедай

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пет 29 Авг - 9:06

Ново геймплей видео. Нищо ново, като цяло, показва се търкалянето, което от геймплейна гледна точка е страхтоно - бързо и ефикасно движенийце. Другото нещо са блоковоете, които противниците правят. Надявам се да са добре вплетени в играта, а не просто да имаш един блок бутон, който, щом бъде натиснат, те прави неуязвим, но ще видим.

ShadowMan
Тъмен Джедай
Тъмен Джедай

Male
Брой мнения : 766
Професия : Пиене, пушене, музика, момичета, дискотеки и т.н
Любим цитат : Who Cares ?!
Registration date : 18.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пет 12 Сеп - 8:21

Днеска ще мога да ви кажа всичките ми впечатления от играта Wink (Може и утре)
DarkAnGeL
Тъмният Лорд на Ситите
Тъмният Лорд на Ситите

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   Пет 12 Сеп - 14:08

Айде теглете играта от Замунда Very Happy

П.П За psp е Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)   

Star Wars: Force Unleashed (най-добрата игра)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Пищов за драга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ForceGuild: The Force Consortium :: .::Игри::. :: Игри за XBoX-
Идете на: